Wybierz parametry kredytu

Pożyczka PKO BP

PKO BP kredyt gotówkowy - kalkulator

Rata od 516 PLN (10000 PLN / 24 rat) Zmień zapytanie

Parametry kredytu

Zalety kredytu
 • kwota pożyczki od 1500 zł do 200 000 zł
 • wakacje kredytowe - możliwość zawieszenia spłaty nawet na 3 miesiące
 • bez zaświadczeń do 24 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami)!
 • wypłata gotówki nawet w dniu wypełnienia wniosku

Oprocentowanie nominalne
 • od 7.2% do 7.2%
 • Uzależnione od zdolności kredytowej klienta.

Prowizja
 • od 14.99% do 14.99%
 • Prowizja jest ustalana z klientem indywidualnie.

Kwota kredytu
 • od 1500 do 200000 PLN

Okres kredytowania
 • od 2 do 96 rat

Informacje dodatkowe

Rozpatrzenie wniosku
 • 0 PLN
 • Rozpatrzenie wniosku jest darmowe

Ubezpieczenie
 • Ubezpieczenie nie jest wymagane. Jeżeli klient zdecyduje się z niego skorzystać ponosi koszt w wysokości 0,35 proc. kwoty pożyczki w skali miesiąca

Wymagane dokumenty
 • Bez zaświadczenia o dochodach, jeżeli na rachunek w PKO Banku Polskim wpływa wynagrodzenie kredytobiorcy

Poręczyciel
 • Bank nie wymaga poręczyciela.

Mini Ratka jest flagowym produktem kredytowym Banku PKO BP. Z oferty można skorzystać online (składając wniosek i podpisując umowę) lub w jednym z wielu oddziałów bankowych. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel lub konsolidację zadłużenia w innych bankach. Spłata pożyczki możliwa jest tylko w ratach równych. Do zalet pożyczki należy zaliczyć wakacje kredytowe z których klienci mogą skorzystać aby zawiesić spłatę rat nawet na 3 miesiące. Co ważne - aby otrzymać pożyczkę nie trzeba zakładać konta bankowego w PKO BP. Warto także wspomnieć o preferencyjnych warunkach przygotowanych dla rodzin wielodzietnych (elastyczne warunki spłaty).

PKO BP Kredyt gotówkowy

Z artykułu dowiesz się:

Ile gotówki dostaniesz w Mini Ratce PKO BP

Klienci standardowej PKO Mini Ratka mogą się ubiegać o pożyczkę od 500 zł do 200 tys. zł. Identyczne kwoty mogą otrzymać osoby zaciągająca pożyczkę konsolidacyjną. Z kolei od 500 zł do 50 tys. zł można pożyczyć w ramach Ekopożyczki PKO (pożyczka na zakup paneli fotowoltaicznych).

SPRAWDŹ BEZPŁATNIE

Na jak długo udzielana jest pożyczka Mini Ratka

Maksymalny okres kredytowania dla kredytu gotówkowego PKO (Pożyczka Mini Ratka) to 96 miesięcy. Klienci, którzy konsolidują kilka zobowiązań mogą spłacać swoje zobowiązanie nawet przez 10 lat (120 miesięcy).

Mini Ratka PKO BP Pożyczka konsolidacyjna Ekopożyczka PKO
500 zł – 200 tys. zł 500 zł – 200 tys. zł 500 zł – 50 tys. zł
1-96 miesięcy 1-120 miesięcy 1-120 miesięcy

Pożyczka PKO BP - oprocentowanie i prowizja

Oprocentowanie waha się w przedziale od 8,99% do 9,99% i jest uzależnione od zdolności kredytowej klienta. Dodatkowo bank przewiduje możliwość obniżenia oprocentowania dla nowych klientów (nie posiadali wcześniej relacji z bankiem = nie posiadali żadnego produktu) lub posiadają kartę dużej rodziny. Maksymalna prowizja wynosi 5,99%.

Mini Ratka kalkulator

Przedstawiona na poniższej stronie symulacja Mini Ratki ma tylko charakter orientacyjny. Założyliśmy, że osoba ubiegająca się o środki finansowe nie posiadała wcześniej pożyczki w PKO BP i nie skorzysta z opcji ubezpieczenia. Podkreślamy, że tylko bank poda Ci w 100% pewną wysokość raty po sprawdzeniu Twojej zdolności i historii kredytowej. Dane, które pokazuje nasz kalkulator pożyczki PKO, mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego. Kalkulator Mini Ratki oraz innych produktów kredytowych PKO można także odnaleźć na stronie banku.
Pamiętaj - przed wydaniem decyzji kredytowej bank sprawdzi dostarczone przez Ciebie dokumenty oraz Twoją historię kredytową zapisaną w Biurze Informacji Kredytowej. W przypadku ofert bankowych ważne jest aby nie posiadać opóźnień w spłacie kredytów i pożyczek większych niż 30 dni.

Pożyczka PKO BP bez zaświadczeń

Na podstawie wyciągu bankowego za ostatni kwartał oraz dowodu osobistego bank może zaproponować pożyczkę w maksymalnej wysokości 54 tys. zł. Wystarczy dostarczyć do banku wyciąg bankowy z konta na które spływa wynagrodzenie (lub inny dochód) za okres ostatnich trzech miesięcy).

Jak wnioskować o kredyt w PKO BP

O kredyt gotówkowy PKO BP można wnioskować na trzy różne sposoby:
1. Online – opcja przewidziana dla klientów banku. Wniosek można złożyć przez aplikację IKO lub za pośrednictwem serwisu transakcyjnego iPKO.
2. W oddziale banku, agencji lub placówce partnerskiej do których można wejść z ulicy. Zalecamy jednak umówić się na spotkanie za pośrednictwem infolinii banku. Wystarczy poprosić o kontakt korzystając z formularza dostępnego na naszej stronie.
3. Dzwoniąc na infolinię banku.

Procedura wnioskowania o Mini Ratkę przez Internet:
1. Należy się zalogować do aplikacji IKO lub serwisu transakcyjnego iPKO oraz wybrać parametry pożyczki (kwota, okres spłaty),
2. Na wskazany adres e-mail zostanie przesłany formularz informacyjny oraz projekt umowy pożyczkowej. Umowa będzie także dostępna w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej.
3. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji oraz potwierdzeniu umowy kodem jednorazowym bank przeleje pieniądze na rachunek bankowy.

PKO Mini Ratka – jakie dokumenty

Bank akceptuje bardzo szeroki wachlarz dochodów w tym: umowę zlecenie i dzieło, dochody z tytułu wykonywania wolnych zawodów, najmu, kontraktu, pełnienia funkcji duszpasterskich oraz świadczenia przedemerytalnego. Niestety bank nie akceptuje dochodów osiąganych poza Polską. To zła informacja dla osób, które mają legalne i stabilne zatrudnienie za granicą.
Jeżeli zdecyduje się na ofertę PKO BP wystarczy złożyć wniosek z prośbą o kontakt (np. na naszej stronie). Na tej podstawie skontaktuje się z Tobą pracownik banku i po przeprowadzeniu rozmowy zaprosi do placówki bankowej. Należy się do niej udać z dokumentami o które zostaniemy poproszeni w trakcie rozmowy. Umowa jest podpisywana w oddziale banku. Tutaj znajdziesz listę placówek bankowych PKO BP.

Czy potrzeba posiadać konto w PKO BP

Aby starać się o pożyczkę PKO nie jest potrzebny rachunek bankowy w PKO.

Mini Ratka - pozostałe informacje

Warto pamiętać o tym, że zobowiązanie możemy spłacać tylko w ratach stałych (co może być problemem dla osób, które chciałyby ponieść jak najniższe koszty związane ze spłatą odsetek). Bank nie wymaga posiadania rachunku osobistego w PKO BP.
Ubezpieczenie nie jest wymagane jednak warto rozważyć jego zakup. Co nam daje ubezpieczenie? Ubezpieczenie z założenia ma chronić kredytobiorcę (i jego rodzinę) jeżeli zdarzy mu się jakieś nieszczęście (straci pracę, poważnie zachoruje a w najgorszym wypadku umrze). W takim przypadku ubezpieczenie pokryje zobowiązanie wobec banku a nadwyżka (jeżeli takie się pojawi) zostanie wypłacona ubezpieczającemu lub jego rodzinie. Należy także pamiętać, że ubezpieczając pożyczkę nierzadko staje się ona tańsza niż wersja bez ubezpieczenia.

Pożyczka konsolidacyjna PKO BP

Mini Ratka kierowana jest także do osób, które posiadają zadłużenie w innych bankach (chwilówki, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, kredyty odnawialne, karty kredytowe i kredyty ratalne) i chciałyby je scalić w jeden kredyt. Maksymalna kwota pożyczki konsolidacyjnej PKO jest identyczna jak w przypadku standardowej Mini Ratki i wynosi 200 tys. zł. Można ją jednak spłacać o dwa lata dłużej czyli przez 10 lat. UWAGA - 25% kwoty pożyczki można przeznaczyć na cele inne niż konsolidacja. Pożyczając 20 tys. możemy więc 5 tys. wykorzystać na inne cele. Dodatkowo w ramach kredytu konsolidacyjnego może skorzystać z 3 miesięcznych wakacji kredytowych. Klienci mogą skorzystać z ubezpieczenia (ubezpieczenie nie jest obligatoryjne).

Jak zaciągnąć kredyt konsolidacyjny:
1. Należy umówić się z doradcą PKO na rozmowę.
2. Dostarczyć do oddziału banku umowy kredytów, które klient chce skonsolidować.
3. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej podpisać umowę.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,38%


Mini Ratka Online

Pożyczka "dla zdecydowanych" kierowana jest do osób, którym zależy na wygodzie. Można ją zaciągnąć w 100% przez internet lub za pośrednictwem aplikacji IKO. Kwota Mini Ratki Online o jaką można wnioskować waha się w przedziale od 500 zł do 200 tys. zł. Zadłużenie można spłacić w okresie od 2 do 12 miesięcy. Zaletą pożyczki jest możliwość skorzystania z 3 -miesięcznych wakacji kredytowych. Środki mogą trafić na konto klienta nawet tego samego dnia a w przypadku wniosków złożonych przez aplikację IKO nawet w ciągu 30 sekund od momentu akceptacji umowy. Obecnie w ramach promocji bank nie pobiera prowizji za jej udzielenie. Klienci, którzy zechcą spłacić zobowiązanie przed czasem, nie poniosą dodatkowych kosztów.
Proces składa się z trzech kroków: 1. uzupełnienie wniosku 2. sprawdzenie warunków i akceptacja umowy przy pomocy kodu jednorazowego 3. wypłata środków.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 15,89%

Mini Ratka online


Ekopozyczka PKO

Ekopożyczkę PKO można zaciągnąć na zakup paneli fotowoltaicznych (paneli słonecznych). Maksymalna kwota pożyczki to 50 tys. zł a okres spłaty 120 miesięcy. Pożyczka przeznaczona jest dla nowych i obecnych klientów banku. Niestety wniosek można złożyć tylko w placówce banku. Obecnie nie ma opcji wnioskowania przez Internet.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 5,47%Pożyczka PKO BP - opinie

Ocena: 3.8 Liczba ocen: 5
 • użytkownik drogo</span>

  4/5
  2019-01-07 16:25:41

  drogo ale co poradzic. Chciałem 5, dostałem 4 tysiące. Mimo wszystko wolę bank niż internetową firmę pożyczkową.

 • użytkownik Konsolidacja</span>

  4/5
  2019-01-02 08:35:32

  Skonsolidowałem 2 kredyty - kamień z serca. Trochę się nabiegałem ale spię spokojniej. Nie potrafię porównać bo innych banków bo to moja pierwsza konsolidacja. Mam nadzieje, że ostatnia. Spłacę i nie zaciągam kredytów.

 • użytkownik Adasko</span>

  3/5
  2018-12-26 16:19:28

  Kredyt dostałem ale różnica pomiędzy kalkulacją raty na stronie banku a w oddziale to aż 40 zl.

 • użytkownik henryk</span>

  4/5
  2018-12-17 13:14:50

  Jestem młodym emerytem wiec problemów nie było. Jeden świstek wystarczył. Kolejna zaleta to placówka na każdym rogu.

 • użytkownik Anka</span>

  4/5
  2018-12-03 15:33:28

  Jakie bazy sprawdza PKO? Ktoś wie?

Kalkulator kredytowy PKO BP


Symulacja kosztów
 • Rata
  • Rata

   516 PLN

 • Parametry
  • Kwota kredytu

   10000 PLN

  • liczba rat

   24 msc

  • Oprocentowanie

   7.2 %

  • Prowizja

   14.99 %

  • Oprocentowanie rzeczywiste

   23.7%

 • Koszty
  • Pożyczasz

   10000 PLN

  • Koszt kredytu

   2384 PLN

Do oddania: 12 384 PLN Sprawdź!


UWAGA - przedstawione obliczenia mają charakter orientacyjny. Dokładamy wszelkich starań aby prezentowane informacje były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości jednak ostateczną wysokość raty i koszt kredytu poznasz TYLKO W BANKU!

Parametry kredytu dla przykładu reprezentatywnego

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,05%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15 100,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 21 731,92 zł, oprocentowanie zmienne 7,20%, całkowity koszt kredytu 6 631,92 zł (w tym: prowizja 2 354,63 zł, odsetki 4 277,29 zł), 74 miesięcznych rat równych po 289,76zł, ostatnia rata: 289,68 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.10.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Prowizję obniżamy od wartości 14,99%. Kwoty uwzględniają kredytowane koszty.


Kalkulatory kredytowe

Porównania lokalne

zobacz wszystkie porównania lokalne