Wybierz parametry kredytu

Pożyczka PKO BP

PKO BP kredyt gotówkowy - kalkulator

Rata od 521 PLN (10000 PLN / 24 rat) Zmień zapytanie

Parametry kredytu

Zalety kredytu
 • kwota pożyczki od 1000 zł do 120 000 zł
 • wakacje kredytowe - możliwość zawieszenia spłaty nawet na 3 miesiące
 • bez zaświadczeń do 24 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami)!
 • wypłata gotówki nawet w dniu wypełnienia wniosku

Oprocentowanie nominalne
 • od 4.99% do 9.99%
 • Uzależnione od zdolności kredytowej klienta.

Prowizja
 • od 0% do 12.99%
 • Prowizja jest ustalana z klientem indywidualnie.

Kwota kredytu
 • od 1000 do 120000 PLN

Okres kredytowania
 • od 1 do 96 rat

Informacje dodatkowe

Rozpatrzenie wniosku
 • 0 PLN
 • Rozpatrzenie wniosku jest darmowe

Ubezpieczenie
 • Ubezpieczenie nie jest wymagane. Jeżeli klient zdecyduje się z niego skorzystać ponosi koszt w wysokości 0,35 proc. kwoty pożyczki w skali miesiąca

Wymagane dokumenty
 • Bez zaświadczenia o dochodach, jeżeli na rachunek w PKO Banku Polskim wpływa wynagrodzenie kredytobiorcy

Poręczyciel
 • Bank nie wymaga poręczyciela.

Mini Ratka jest flagowym produktem kredytowym Banku PKO BP. Z oferty można skorzystać online (składając wniosek i podpisując umowę) lub w jednym z wielu oddziałów bankowych. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel lub konsolidację zadłużenia w innych bankach. Spłata pożyczki możliwa jest tylko w ratach równych.
Do zalet pożyczki należy zaliczyć wakacje kredytowe z których klienci mogą skorzystać aby zawiesić spłatę rat nawet na 3 miesiące. Co ważne - aby otrzymać pożyczkę nie trzeba zakładać konta bankowego w PKO BP. Warto także wspomnieć o preferencyjnych warunkach przygotowanych dla rodzin wielodzietnych (elastyczne warunki spłaty).

PKO BP Kredyt gotówkowy

Pożyczka PKO BP - oprocentowanie i prowizja

Oprocentowanie waha się w przedziale od 4,99% do 9,99% i jest uzależnione od zdolności kredytowej klienta.Dodatkowo bank przewiduje możliwość obniżenia oprocentowania dla nowych klientów (nie posiadali wcześniej relacji z bankiem = nie posiadali żadnego produktu) lub posiadają kartę dużej rodziny. Maksymalna prowizja wynosi 12,99%.

SPRAWDŹ BEZPŁATNIE

Pożyczka PKO BP - symulacja

Przedstawiona na poniższej stronie symulacja Max Pożyczki Mini Ratki ma tylko charakter orientacyjny. Założyliśmy, że osoba ubiegająca się o środki finansowe nie posiadała wcześniej pożyczki w PKO BP i nie skorzysta z opcji ubezpieczenia. Podkreślamy, że tylko bank poda Ci 100% pewną wysokość raty po sprawdzeniu Twojej zdolności i historii kredytowej. Dane w naszym kalkulatorze mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty w myśl przepisów.
Pamiętaj - przed wydaniem decyzji kredytowej bank sprawdzi dostarczone przez Ciebie dokumenty oraz Twoją historię kredytową zapisaną w Biurze Informacji Kredytowej. W przypadku ofert bankowych ważne jest aby nie posiadać opóźnień w spłacie kredytów i pożyczek większych niż 30 dni.

Pożyczka PKO BP bez zaświadczeń

Na podstawie wyciągu bankowego za ostatni kwartał oraz dowodu osobistego bank może zaproponować pożyczkę w maksymalnej wysokości 24 tys. zł. Wystarczy dostarczyć do banku wyciąg bankowy z konta na które spływa wynagrodzenie (lub inny dochód) za okres ostatnich trzech miesięcy).

Ile i na jaki okres?

Klienci mogą się ubiegać o pożyczkę od 1000 do 120 000 zł. Maksymalny okres kredytowania to 96 miesięcy (i 120 miesięcy w przypadku konsolidowania spłaty kilku innych zobowiązań).

Akceptowane źródła dochodu

Bank akceptuje bardzo szeroki wachlarz dochodów w tym: umowę zlecenie i dzieło, dochody z tytułu wykonywania wolnych zawodów, najmu, kontraktu, pełnienia funkcji duszpasterskich oraz świadczenia przedemerytalnego. Niestety bank nie akceptuje dochodów osiąganych poza Polską. To zła informacja dla osób, które mają legalne i stabilne zatrudnienie za granicą.
Jeżeli zdecyduje się na ofertę PKO BP wystarczy złożyć wniosek z prośbą o kontakt (np. na naszej stronie). Na tej podstawie skontaktuje się z Tobą pracownik banku i po przeprowadzeniu rozmowy zaprosi do placówki bankowej. Należy się do niej udać z dokumentami o które zostaniemy poproszeni w trakcie rozmowy. Umowa jest podpisywana w oddziale banku. Tutaj znajdziesz listę placówek bankowych PKO BP.

Mini Ratka - pozostałe informacje

Warto pamiętać o tym, że zobowiązanie możemy spłacać tylko w ratach stałych (co może być problemem dla osób, które chciałyby ponieść jak najniższe koszty związane ze spłatą odsetek). Bank nie wymaga posiadania rachunku osobistego w PKO BP.
Ubezpieczenie nie jest wymagane jednak warto rozważyć jego zakup. Co nam daje ubezpieczenie? Ubezpieczenie z założenia ma chronić kredytobiorcę (i jego rodzinę) jeżeli zdarzy mu się jakieś nieszczęście (straci pracę, poważnie zachoruje a w najgorszym wypadku umrze). W takim przypadku ubezpieczenie pokryje zobowiązanie wobec banku a nadwyżka (jeżeli takie się pojawi) zostanie wypłacona ubezpieczającemu lub jego rodzinie. Należy także pamiętać, że ubezpieczając pożyczkę nierzadko staje się ona tańsza niż wersja bez ubezpieczenia.

Pożyczka konsolidacyjna PKO BP

Mini Ratka kierowana jest także do osób, które posiadają zadłużenie w innych bankach i chciałyby je scalić w jeden kredyt. Maksymalna kwota pożyczki konsolidacyjnej jest identyczna jak w przypadku standardowej Mini Ratki i wynosi 120 tys. zł. Można ją jednak spłacać o dwa lata dłużej czyli przez 10 lat. UWAGA - 25% kwoty pożyczki można przeznaczyć na cele inne niż konsolidacja. Pożyczając 20 tys. możemy więc 5 tys. wykorzystać na inne cele.

Mini Ratka - konsolidacja


Mini Ratka Online

Pożyczka "Tu i Teraz" kierowana jest do osób, którym zależy na wygodzie. Można ją zaciągnąć w 100% przez internet lub za pośrednictwem aplikacji IKO. Kwota pożyczki online o jaką można wnioskować waha się w przedziale od 1000 zł do 10 000 zł. Zadłużenie można spłacić w okresie od 3 do 15 miesięcy. Zaletą pożyczki jest możliwość skorzystania z 3 -miesięcznych wakacji kredytowych. Środki mogą trafić na konto klienta nawet tego samego dnia.
Proces składa się z trzech kroków: 1. uzupełnienie wniosku 2. sprawdzenie warunków i akceptacja umowy przy pomocy kodu jednorazowego 3. wypłata środków.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47%

Mini Ratka online


Pożyczka gotówkowa z niskim RRSO - tylko 3,44%

Mini Ratka z RRSO w wysokości 3,44% oferowana jest dla nowych klientów i osób przenoszących swoje kredyty i pożyczki do PKO Banku Polskiego. Nowym klientem jest osoba nieposiadająca dotychczas żadnej relacji z Bankiem. Maksymalna kwota kredytu to aż 120 tys. zł. Warunkiem otrzymania atrakcyjnych warunków jest spłata zadłużenia w 9 miesięcznych ratach. Co istotne - pożyczkę można otrzymać na podstawie wyciągu z konta, na które wpływa wynagrodzenia klienta z 3 ostatnich miesięcy
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 3,44%

Mini Ratka z RRSO 3,44%


Pożyczka PKO BP - opinie

Ocena: 3.8 Liczba ocen: 5
 • użytkownik drogo</span>

  4/5
  2019-01-07 16:25:41

  drogo ale co poradzic. Chciałem 5, dostałem 4 tysiące. Mimo wszystko wolę bank niż internetową firmę pożyczkową.

 • użytkownik Konsolidacja</span>

  4/5
  2019-01-02 08:35:32

  Skonsolidowałem 2 kredyty - kamień z serca. Trochę się nabiegałem ale spię spokojniej. Nie potrafię porównać bo innych banków bo to moja pierwsza konsolidacja. Mam nadzieje, że ostatnia. Spłacę i nie zaciągam kredytów.

 • użytkownik Adasko</span>

  3/5
  2018-12-26 16:19:28

  Kredyt dostałem ale różnica pomiędzy kalkulacją raty na stronie banku a w oddziale to aż 40 zl.

 • użytkownik henryk</span>

  4/5
  2018-12-17 13:14:50

  Jestem młodym emerytem wiec problemów nie było. Jeden świstek wystarczył. Kolejna zaleta to placówka na każdym rogu.

 • użytkownik Anka</span>

  4/5
  2018-12-03 15:33:28

  Jakie bazy sprawdza PKO? Ktoś wie?

Kalkulator kredytowy PKO BP


Symulacja kosztów
 • Rata
  • Rata

   521 PLN

 • Parametry
  • Kwota kredytu

   10000 PLN

  • liczba rat

   24 msc

  • Oprocentowanie

   9.99 %

  • Prowizja

   12.99 %

  • Oprocentowanie rzeczywiste

   24.94%

 • Koszty
  • Pożyczasz

   10000 PLN

  • Koszt kredytu

   2504 PLN

Do oddania: 12 504 PLN Sprawdź!


UWAGA - przedstawione obliczenia mają charakter orientacyjny. Dokładamy wszelkich starań aby prezentowane informacje były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości jednak ostateczną wysokość raty i koszt kredytu poznasz TYLKO W BANKU!

Parametry kredytu dla przykładu reprezentatywnego

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 3,44%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 970,30 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 012,36 zł, oprocentowanie zmienne 0,99%, całkowity koszt kredytu 42,06 zł (w tym: prowizja 29,70 zł, odsetki 12,36 zł), 9 miesięcznych rat równych po 334,71 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.10.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Udzielenie pożyczki jest uzależnione od posiadania zdolności kredytowej. Nowym klientem jest osoba nieposiadająca dotychczas żadnej relacji z Bankiem.


Kalkulatory kredytowe

Porównania lokalne

zobacz wszystkie porównania lokalne