Wybierz parametry kredytu

Pożyczka PKO BP

PKO BP kredyt gotówkowy - kalkulator

Rata od 466 PLN (10000 PLN / 24 rat) Zmień zapytanie

Parametry kredytu

Zalety kredytu
 • kwota pożyczki od 1500 zł do 200 000 zł
 • wakacje kredytowe - możliwość zawieszenia spłaty nawet na 3 miesiące
 • bez zaświadczeń do 24 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami)!
 • wypłata gotówki nawet w dniu wypełnienia wniosku

Oprocentowanie nominalne
 • od 10.99% do 14.99%
 • Uzależnione od zdolności kredytowej

Prowizja
 • od 10.99% do 14.99%
 • Prowizja jest ustalana z klientem indywidualnie.

Kwota kredytu
 • od 1500 do 300000 PLN

Okres kredytowania
 • od 2 do 96 rat

Informacje dodatkowe

Rozpatrzenie wniosku
 • 0 PLN
 • Rozpatrzenie wniosku jest darmowe

Ubezpieczenie
 • Ubezpieczenie nie jest wymagane. Jeżeli klient zdecyduje się z niego skorzystać ponosi koszt w wysokości 0,35 proc. kwoty pożyczki w skali miesiąca

Wymagane dokumenty
 • Bez zaświadczenia o dochodach, jeżeli na rachunek w PKO Banku Polskim wpływa wynagrodzenie kredytobiorcy

Poręczyciel
 • Bank nie wymaga poręczyciela.

Kredyt gotówkowy jest flagowym produktem kredytowym Banku PKO BP. Z oferty można skorzystać online (składając wniosek i podpisując umowę) lub w jednym z wielu oddziałów bankowych. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel lub konsolidację zadłużenia w innych bankach. Spłata pożyczki możliwa jest w ratach równych. Co ważne - aby otrzymać pożyczkę nie trzeba zakładać konta bankowego w PKO BP. Warto także wspomnieć o preferencyjnych warunkach przygotowanych dla rodzin wielodzietnych (elastyczne warunki spłaty).

PKO BP Kredyt gotówkowy

Z artyku?u dowiesz si?:

Ile gotówki dostaniesz w przypadku kredytu PKO BP

Klienci standardowej PKO Mini Ratka mogą się ubiegać o pożyczkę od 1500 zł do 200 tys. zł. Identyczne kwoty mogą otrzymać osoby zaciągające pożyczkę konsolidacyjną.

SPRAWD? BEZP?ATNIE

Na jak długo udzielana jest pożyczka gotówkowa

Maksymalny okres kredytowania dla kredytu gotówkowego PKO to 96 miesięcy. Klienci, którzy konsoliduj? kilka zobowiązań mogą spłacać swoje zobowiązanie nawet przez 10 lat (120 miesięcy).

Pożyczka gotówkowa PKO BP Pożyczka konsolidacyjna
500 zł – 200 tys. zł 1500 zł – 200 tys. zł
1-96 miesięcy 1-120 miesięcy

Po?yczka PKO BP - oprocentowanie i prowizja

Oprocentowanie waha się w przedziale w przedziale od 10 do 11% i jest uzależnione od zdolności kredytowej klienta.

Mini Ratka kalkulator

Przedstawiona na poniższej stronie symulacja pożyczki ma tylko charakter orientacyjny. /Założyliśmy, że osoba ubiegająca się o środki finansowe nie nie posiadała wcześniej pożyczki w PKO BP i nie skorzysta z opcji ubezpieczenia. Podkreślamy, że tylko bank poda Ci w 100% pewną wysokość raty po sprawdzeniu Twojej zdolności i historii kredytowej. Dane, które pokazuje nasz kalkulator pożyczki PKO, mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego. Kalkulator pożyczki PKO BP oraz innych produktów kredytowych PKO można także odnaleźć na stronie banku.
Pamiętaj - przed wydaniem decyzji kredytowej bank sprawdzi dostarczone przez Ciebie dokumenty oraz Twoją historię kredytową zapisaną w Biurze Informacji Kredytowej. W przypadku ofert bankowych ważne jest aby nie posiadał opóźnień w spłacie kredytów i pożyczek większych niż 30 dni.

Pożyczka PKO BP bez zaświadczeń?

Na podstawie wyciągu bankowego za ostatni kwartał oraz dowodu osobistego bank może zaproponować pożyczkę w maksymalnej wysokości 54 tys. zł. Wystarczy dostarczyć do banku wyciąg bankowy z konta na które spływa wynagrodzenie (lub inny dochód) za okres ostatnich trzech miesięcy).

Jak wnioskować o kredyt w PKO BP

O kredyt gotówkowy PKO BP można wnioskowa? na trzy różne sposoby:
1. Online – opcja przewidziana dla klientów banku. Wniosek można złożyć przez aplikację IKO lub za pośrednictwem serwisu transakcyjnego iPKO.
2. W oddziale banku, agencji lub placówce partnerskiej do których można wejść z ulicy. Zalecamy jednak umówić się na spotkanie za pośrednictwem infolinii banku. Wystarczy poprosić o kontakt korzystając z formularza dostępnego na naszej stronie.
3. Dzwoniąc na infolinię banku.

Procedura wnioskowania o pożyczkę PKO BP przez Internet:
1. Należy się zalogować do aplikacji IKO lub serwisu transakcyjnego iPKO oraz wybrać parametry pożyczki (kwota, okres spłaty),
2. Na wskazany adres e-mail zostanie przesłany formularz informacyjny oraz projekt umowy pożyczkowej. Umowa będzie także dostępna w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej.
3. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji oraz potwierdzeniu umowy kodem jednorazowym bank przeleje pieniądze na rachunek bankowy.

Pożyczka PKO BP – jakie dokumenty

Bank akceptuje bardzo szeroki wachlarz dochodów w tym: umowę zlecenie i dzieło, dochody z tytułu wykonywania wolnych zawodów, najmu, kontraktu, pełnienia funkcji duszpasterskich oraz świadczenia przedemerytalnego. Niestety bank nie akceptuje dochodów osiąganych poza Polską. To zła informacja dla osób, które mają legalne i stabilne zatrudnienie za granic?.
Jeżeli zdecyduje się na ofertę PKO BP wystarczy złożyć wniosek z prośbą o kontakt (np. na naszej stronie). Na tej podstawie skontaktuje się z Tobą pracownik banku i po przeprowadzeniu rozmowy zaprosi do placówki bankowej. Należy się do niej udać z dokumentami o które zostaniemy poproszeni w trakcie rozmowy. Umowa jest podpisywana w oddziale banku. Tutaj znajdziesz listę placówek bankowych PKO BP.

Czy potrzeba posiada? konto w PKO BP

Aby starać się o pożyczkę PKO nie jest potrzebny rachunek bankowy w PKO.

Pożyczka PKO - pozostałe informacje

Warto pamiętać o tym, że zobowiązanie możemy spłacać tylko w ratach stałych (co może być problemem dla osób, które chciałyby ponieść jak najniższe koszty związane ze spłatą odsetek). Bank nie wymaga posiadania rachunku osobistego w PKO BP.
Ubezpieczenie nie jest wymagane jednak warto rozważyć jego zakup. Co nam daje ubezpieczenie? Ubezpieczenie z założenia ma chronić kredytobiorcę (i jego rodzinę) jeżeli zdarzy mu się jakieś nieszczęście (straci pracę, poważnie zachoruje a w najgorszym wypadku umrze). W takim przypadku ubezpieczenie pokryje zobowiązanie wobec banku a nadwyżka (jeżeli takie się pojawi) zostanie wypłacona ubezpieczającemu lub jego rodzinie. Należy także pamiętać, że ubezpieczając pożyczkę nierzadko staje się ona tańsza niż wersja bez ubezpieczenia.

Pożyczka konsolidacyjna PKO BP

Mini Ratka kierowana jest także do osób, które posiadają zadłużenie w innych bankach (chwilówki, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, kredyty odnawialne, karty kredytowe i kredyty ratalne) i chciałyby je scalić w jeden kredyt. Maksymalna kwota pożyczki konsolidacyjnej PKO jest identyczna jak w przypadku standardowej pożyczki gotówkowej i wynosi 200 tys. zł. Można ją jednak spłacać o dwa lata dużej czyli przez 10 lat. UWAGA - 25% kwoty pożyczki można przeznaczyć na cele inne niż konsolidacja. Pożyczając 20 tys. możemy więc 5 tys. wykorzystać na inne cele. Dodatkowo w ramach kredytu konsolidacyjnego można skorzystać z 3 miesięcznych wakacji kredytowych. Klienci mogą? skorzystać z ubezpieczenia (ubezpieczenie nie jest obligatoryjne).

Jak zaciągnąć kredyt konsolidacyjny:
1. Należy umówić się z doradca PKO na rozmowę.
2. Dostarczyć do oddziału banku umowy kredytów, które klient chce skonsolidować?.
3. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej podpisać? umowe.Pożyczka gotówkowa Online

Pożyczka "dla zdecydowanych" kierowana jest do osób, którym zależy na wygodzie. Można ją zaciągnąć w 100% przez internet lub za pośrednictwem aplikacji IKO. Kwota Pożyczka Online o jaką można wnioskować waha się w przedziale od 1500 zł do 200 tys. zł. Zadłużenie można spłacić w okresie od 2 do 12 miesięcy. Zaletą pożyczki jest możliwość skorzystania z 3 -miesięcznych wakacji kredytowych. Środki mogą trafić na konto klienta nawet tego samego dnia a w przypadku wniosków złożonych przez aplikacje? IKO nawet w ciągu 30 sekund od momentu akceptacji umowy. Obecnie w ramach promocji bank nie pobiera prowizji za jej udzielenie. Klienci, którzy zechcą spłacić zobowiązanie przed czasem, nie poniosą dodatkowych kosztów.
Proces składa się z trzech kroków: 1. uzupełnienie wniosku 2. sprawdzenie warunków i akceptacja umowy przy pomocy kodu jednorazowego 3. wyplata środków.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,19%

Mini Ratka onlineZnajdz placówkę PKO BP

Lista oddziałów PKO


Pożyczka PKO BP - komentarze

Ocena: 3.8 Liczba ocen: 5

  UWAGA - opinie nie zostały potwierdzone zakupem

 • użytkownik drogo</span>

  4/5
  2019-01-07 16:25:41

  drogo ale co poradzic. Chciałem 5, dostałem 4 tysiące. Mimo wszystko wolę bank niż internetową firmę pożyczkową.

 • użytkownik Konsolidacja</span>

  4/5
  2019-01-02 08:35:32

  Skonsolidowałem 2 kredyty - kamień z serca. Trochę się nabiegałem ale spię spokojniej. Nie potrafię porównać bo innych banków bo to moja pierwsza konsolidacja. Mam nadzieje, że ostatnia. Spłacę i nie zaciągam kredytów.

 • użytkownik Adasko</span>

  3/5
  2018-12-26 16:19:28

  Kredyt dostałem ale różnica pomiędzy kalkulacją raty na stronie banku a w oddziale to aż 40 zl.

 • użytkownik henryk</span>

  4/5
  2018-12-17 13:14:50

  Jestem młodym emerytem wiec problemów nie było. Jeden świstek wystarczył. Kolejna zaleta to placówka na każdym rogu.

 • użytkownik Anka</span>

  4/5
  2018-12-03 15:33:28

  Jakie bazy sprawdza PKO? Ktoś wie?

Kalkulator kredytowy PKO BP


Symulacja kosztów
 • Rata
  • Rata

   466 PLN

 • Parametry
  • Kwota kredytu

   10000 PLN

  • liczba rat

   24 msc

  • Oprocentowanie

   10.99 %

  • Prowizja

   0 %

  • Oprocentowanie rzeczywiste

   11.54%

 • Koszty
  • Pożyczasz

   10000 PLN

  • Koszt kredytu

   1184 PLN

Do oddania: 11 184 PLN Sprawdź!


UWAGA - przedstawione obliczenia mają charakter orientacyjny. Dokładamy wszelkich starań aby prezentowane informacje były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości jednak ostateczną wysokość raty i koszt kredytu poznasz TYLKO W BANKU!

Parametry kredytu dla przykładu reprezentatywnego

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 20,14%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 22 800,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 36 488,88 zł, oprocentowanie zmienne 12,74%, całkowity koszt kredytu 13 688,88 zł (w tym: prowizja 3 328,81 zł, odsetki 10 360,07 zł), 65 miesięcznych rat równych po 552,86 zł i ostatnia rata: 552,98 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 19.01.2024 r. na reprezentatywnym przykładzie. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od posiadania zdolności kredytowej. Dodatkowe informacje: Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 20,14%. Wyliczenia dokonane za pomocą powyższego kalkulatora pożyczki gotówkowej mają charakter orientacyjny i przykładowy, zależą od daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Służą wyłącznie celom informacyjnym i nie powinny być traktowane jako oferta, rekomendacja, zaproszenie do zawarcia umowy kredytu ani usługa doradztwa. Informacje wyżej podane powinny być analizowane łącznie z formularzem informacyjnym udostępnianym przez Bank przed zawarciem umowy o kredyt konsumencki.


Kalkulatory kredytowe

Porównania lokalne

zobacz wszystkie porównania lokalne