Wybierz parametry kredytu

Kredyt gotówkowy Credit Agricole

Credit Agricole kredyt gotówkowy - kalkulator

Rata od 502 PLN (10000 PLN / 24 rat) Zmień zapytanie

Parametry kredytu

Zalety kredytu
 • możliwość spłaty innych kredytów
 • możesz wybrać? datę spłaty rat,
 • atrakcyjna oferta dla posiadaczy kont w Credit Agricole

Oprocentowanie nominalne
 • od 13.5% do 13.5%
 • Oprocentowanie dla nowego klienta banku. Oferta bez ubezpieczenia.

Prowizja
 • od 5% do 5%
 • Prowizja kredytowana - powiększa kwotę do spłaty Oferta dla nowego klienta banku.

Kwota kredytu
 • od 1000 do 150000 PLN

Okres kredytowania
 • od 2 do 120 rat

Informacje dodatkowe

Rozpatrzenie wniosku
 • 0 PLN
 • Brak oplat za rozpatrzenie wniosku.

Ubezpieczenie
 • Ubezpieczenie nie jest wymagane jednak klient może skorzystać z jednej z dwóch opcji ubezpieczenia.

Wymagane dokumenty
 • Bank wymaga przedstawienia dowodu tożsamości oraz dokumentu poświadczającego stałe dochody.

Poręczyciel
 • Konieczność stawienia się poręczyciela do kredytu ustalana jest na podstawie zdolności kredytowej klienta.

Credit Agricole posiada w swojej ofercie kilka różnych kredytów gotówkowych: standardowy kredyt gotówkowy, kredyt konsolidacyjny oraz kredyt ratalny. Zwracamy uwagę, że wszystkie przedstawione obliczenia i symulacje (np. w tabeli po prawej stronie) dotyczą standardowego kredytu gotówkowego. Zaletą kredytu jest wysoka kwota (ponad 250 tys. zł), długi okres kredytowania (do 10 lat) oraz możliwość przystąpienia do umowy z dowolną osobą (nie tylko z członkiem rodziny).

Ile można pożyczyć i na jak długo

W ramach kredytu gotówkowego można pożyczyć od 1000 zł do 255 550 zł (maksymalna kwota wraz ze wszystkimi kosztami). Maksymalny okres spłaty to aż 10 lat (120 miesięcy). Co istotne - klient może wybrać dzień spłaty.

Oprocentowanie i prowizja

Oprocentowanie waha się w przedziale od 7,49% do 9,99%. Jego wysokość uzależniona jest od kwoty kredytu i okresu kredytowania. Prowizja natomiast zawiera się w przedziale od 18,99% do 23,99%. Analogicznie do oprocentowania uzależniona jest od kwoty kredytu i okresu kredytowania. Można ją jednak nieznacznie obniżyć korzystając z konta osobistego w Credit Agricole.

Credit Agricole kredyt gotówkowy online

Aby złożyć wniosek o kredyt należy udać się do placówki banku, umówić się z doradcą przy pomocy wniosku kontaktowego, zadzwonić na infolinię lub wysłać sms z prośbą o kontakt. Dodatkowo na stronie banku dostępny jest pełny wniosek online o produkt. Jednak jego wypełnienie zajmuje około 10 minut.

Kredyt na oświadczenie w Credit Agricole

Bank nie wymaga przedstawiania zaświadczenia o dochodach jeżeli klient posiada konto osobiste w banku i od minimum 6 miesięcy na konto regularnie wpływają środki finansowe (np. wynagrodzenie). Zachęcamy do założenia konta w Credit Agricole w celu otrzymania pożyczki bez zaświadczeń. Aby podwyższyć zdolność kredytową należy udając się do placówki bankowej z dodatkowym kredytobiorcą.


SPRAWDŹ BEZPŁATNIE

Wymagane dokumenty

Rodzaj dokumentów jaki należy dostarczyć do umowy kredytu uzależniony jest od źródła z jakiego klient pozyskuje dochody:
 • umowa o pracę - aktualne zaświadczenie (w oryginale) o okresie zatrudnienia i wysokości średniego miesięcznego wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące
 • emerytura - dowód wypłaty emerytury (np. kopia ostatniego odcinka wypłaty) lub kopia ostatniej decyzji o waloryzacji lub kopia decyzji o przyznaniu emerytury
 • renta - dowód wypłaty renty (np. kopia ostatniego odcinka) oraz do wyboru kopia: ostatniej decyzji o waloryzacji/ kopia decyzji o przyznaniu świadczenia / legitymacja rencisty
 • dochody z rolnictwa - zaświadczenie z Urzędu Gminy potwierdzające posiadanie lub dzierżawienie gospodarstwa rolnego lub kopia nakazu płatniczego do tego kopia ostatniego dowodu opłacenia składki KRUS lub zaświadczenie (w oryginale) z KRUS o niezaleganiu ze składkami, ostatni dokument to kopia dowodu opłacenia podatku rolnego lub zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami podatku rolnego
 • działalność gospodarcza - kopia wpisu do ewidencji działalności gospodarczej lub odpis z KRS, zaświadczenie z ZUS lub KRUS o niezaleganiu ze składkami do tego dowody wpłat do ZUS lub KRUS składek na ubezpieczenie społeczne za ostatnie 3 miesiące lub zaświadczenie z US o niezaleganiu z podatkami lub dowody wpłat podatku dochodowego za ostatnie 3 miesiące.

Czy można wziąć pożyczkę na podstawie innej formy umowy pracowniczej?

Jeśli chodzi o Credit Agricole kredyt gotówkowy można otrzymać na podstawie m.in. umowy o pracę i uśrednionego wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące. Dodatkowym warunkiem jest ukończenie 21. roku życia. Bank wprowadził jednak możliwość pożyczki także w oparciu o inne stosunki pracy. Osoby pracujące na umowę o dzieło mogą ubiegać się o kredyt gotówkowy, ale w tym przypadku należy udokumentować dochód uzyskiwany od minimum 6 miesięcy. Credit Agricole przewiduje ponadto kredyty dla pracowników posiadających umowę na czas określony. Jedynym ograniczeniem jest termin spłaty pożyczki – ostatnia rata musi zostać wpłacona przed rozwiązaniem stosunku pracy.
Bank udziela też kredytów gotówkowych osobom uzyskującym dochód za granicą. Warunkiem jest posiadanie przez pracodawcę przedstawicielstwa w Polsce, aby można było zweryfikować zatrudnienie.

Kalkulator Credit Agricole

Przedstawione w naszej porównywarce obliczenia dotyczą oferty standardowej. Wystarczy wskazać wysokość kredytu oraz okres spłaty. Kalkulator w miarę precyzyjnie obliczy orientacyjną wartość raty. Podkreślamy jednak, że 100% wiarygodne wyniki można otrzymać tylko podczas kontaktu z bankiem. Dlatego zachęcamy do wypełnienia wniosku kontaktowego i poczekania na telefon od konsultanta.

Pożyczka konsolidacyjna w Credit Agricole

Bank umożliwia konsolidację kilku kredytów w taki sposób, aby płacić tylko jedną, możliwie najniższą ratę w miesiącu. Obejmuje ona minimum formalności – przedstawiciele Credit Agricole przyjmują na siebie przenoszenie wszystkich zobowiązań. Decyzja o przyznaniu kredytu konsolidacyjnego podejmowana jest zazwyczaj w ciągu 10 minut.

Z kim można wziąć wspólny kredyt?

W Credit Agricole istnieje możliwość złożenia wniosku o pożyczkę wraz z inną osobą, np. współmałżonkiem. Nie ma jednak ograniczeń co do charakteru więzi. W praktyce oznacza to, że można wziąć kredyt zarówno z członkiem rodziny, jak i przyjaciółmi. Na dodatek w celu podwyższenia kwoty jednej pożyczki wniosek mogą złożyć nawet 4 osoby o udokumentowanym dochodzie, także w formie PIT-u.


Znajdz placówkę Credit Agricole

Lista oddziałów Credit Agricole


Pożyczka Credit Agricole - komentarze

Ocena: 4 Liczba ocen: 2

  UWAGA - opinie nie zostały potwierdzone zakupem

 • użytkownik ŻanetKalyta</span>

  4/5
  2019-01-17 21:24:10

  Oddział CA w Lublinie na Krakowskim przedmieściu. Polecam - Żanet Kalyta :*

 • użytkownik Techno</span>

  4/5
  2019-01-08 14:22:25

  Sporo się nałaziłem za tym kredytem. Wszystko w placówce, nic online. Szkoda bo czasy się zmieniają. Kredyt dostalem więc nie ma co narzekać.

Kalkulator kredytowy Credit Agricole


Symulacja kosztów
 • Rata
  • Rata

   502 PLN

 • Parametry
  • Kwota kredytu

   10000 PLN

  • liczba rat

   24 msc

  • Oprocentowanie

   13.5 %

  • Prowizja

   5 %

  • Oprocentowanie rzeczywiste

   20.25%

 • Koszty
  • Pożyczasz

   10000 PLN

  • Koszt kredytu

   2048 PLN

Do oddania: 12 048 PLN Sprawdź!


UWAGA - przedstawione obliczenia mają charakter orientacyjny. Dokładamy wszelkich starań aby prezentowane informacje były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości jednak ostateczną wysokość raty i koszt kredytu poznasz TYLKO W BANKU!

Parametry kredytu dla przykładu reprezentatywnego

Promocja „Gotówka dla Ciebie 2” Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,52%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 240 zł, całkowita kwota do zapłaty 13 349,80 zł, oprocentowanie stałe 10,94%, całkowity koszt kredytu 2 109,80 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 2 109,80 zł), 37 miesięcznych równych rat w wysokości 351,31 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 351,33 zł. Kalkulację przygotowaliśmy na 22.12.2023 r. na przykładzie reprezentatywnym przy założeniu, że koszt prowadzenia konta wynosi 0 zł. Tagi: kredyt gotówkowy, kredyt, pożyczka gotówkowa, kredyt na zakupy, pożyczki gotówkowe, pożyczka na wyprzedaże, dodatkowa gotówka Promocja „Gotówka dla Ciebie 2” trwa od 1.02.2024 r. do 31.03.2024 r. i dotyczy kredytu gotówkowego na maks. kwotę 20 000 zł, na maks. 60 rat. Możesz z niej skorzystać jeśli: 1) w czasie jej obowiązywania złożysz wniosek i do 8.04.2024 r. podpiszesz umowę o kredyt, 2) masz konto w naszym banku lub otworzysz je najpóźniej w dniu podpisania umowy kredytu, 3) w dniu, w którym złożysz wniosek nie będziesz mieć u nas innego kredytu gotówkowego lub konsolidacyjnego. Nie zapłacisz prowizji za udzielenie kredytu. Oprocentowanie jest stałe przez cały okres trwania umowy i wynosi 10,94%. Oznacza to, że Twoje raty będą takie same przez cały okres kredytu pod warunkiem, że będziesz je spłacać zgodnie z harmonogramem. Szczegóły w regulaminie promocji, standardowe opłaty i prowizje w Tabeli opłat i prowizji dla kredytów oraz konta i Tabeli oprocentowania kredytów. Znajdziesz je również w naszych placówkach i na CA24 Infolinia. Udzielenie kredytu zależy od pozytywnej decyzji kredytowej. Strona ma charakter informacyjny.


Kalkulatory kredytowe

Porównania lokalne

zobacz wszystkie porównania lokalne