Wybierz parametry kredytu

Bank Millennium Kalkulator kredytowy

Bank Millennium kredyt gotówkowy - kalkulator

Rata od 506 PLN (10000 PLN / 24 rat) Zmień zapytanie

Parametry kredytu

Zalety kredytu
 • kredyt aż do 150 tys. zł
 • spłata w okresie nawet 9 lat (10 dla kredytów konsolidacyjnych)
 • oprocentowanie już od 7,99%
 • Bank akceptuje szerokie źródło dochodów

Oprocentowanie nominalne
 • od 7.99% do 9.99%
 • Wysokość oprocentowania uzależniona jest od:
  - zawarcia umowy ubezpieczenia,
  - uruchomienia rachunku osobistego w Banku Millennium wraz z deklaracją przekazywania na konto zarobków lub innych dochodów.
  Klienci, którzy zdecydują się na zakup ubezpieczenia oraz konto osobiste mogą liczyć na niższe oprocentowanie w wysokości 7,99%.

Prowizja
 • od 9.99% do 11.99%
 • Prowizja jest uzależniona od oceny zdolności kredytowej klienta oraz zakupu ubezpieczenia. Może zostać obniżona do dolnej granicy (9,99%) jeżeli klient wypadnie pozytywnie w procesie weryfikacji kredytowej.

Kwota kredytu
 • od 1000 do 150000 PLN

Okres kredytowania
 • od 6 do 108 rat

Informacje dodatkowe

Rozpatrzenie wniosku
 • 0 PLN
 • Opłata za rozpatrzenie nie jest pobierana

Ubezpieczenie
 • Ubezpieczenie nie jest wymagane. Jednak klient korzystający z ubezpieczenia może obniżyć wysokość prowizji i oprocentowania. Ubezpieczenie jest pobierane jednorazowo. Może być kredytowane (podwyższa wówczas kwotę do spłaty).

Wymagane dokumenty
 • Dowód tożsamości,
  Zaświadczenie o dochodach

Poręczyciel
 • Poręczyciel nie jest wymagany

Pożyczka gotówkowa Banku Millennium kierowana jest do osób, które potrzebują wysokiej kwoty kredytu z możliwością spłaty w długim okresie. Co ważne, w ramach oferty standardowej można otrzymać nawet 150 tys. zł bez przedstawiania dodatkowych zabezpieczeń oraz do 4800 zł na podstawie samego oświadczenia o dochodach. Naturalnie bank przygotował także promocje dla klientów, którzy poszukują niższych kwot do spłaty w znacznie krótszym czasie.

Bank Millennium Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy Bank Millennium – koszty

Oprocentowanie pożyczki zawiera się w przedziale od 7,99% do 9.99%. Domyślna stawka to 9,99%. Aby ją obniżyć o 1 punkt procentowy należy skorzystać z ubezpieczenia. Kolejny punkt można uzyskać zakładając konto osobiste w Banku Millennium wraz z deklaracją cyklicznego przekazywania zarobków na rachunek bankowy. Podsumowując - zakup ubezpieczenia i uruchomienie konta pozwolą nam zejść do poziomu 7,99%!

Maksymalna wartość prowizji to 11,99%. Naturalnie, tak samo jak w przypadku oprocentowania, można ją obniżyć np. wykupując ubezpieczenie. Dalsze możliwości obniżki uzależnione są od tego jak wypadniemy podczas analizy naszej zdolności i kondycji kredytowej. Niestety nie jest to już tak proste jak zakup ubezpieczenia. Na to jak wypadamy w oczach banków pracuje się latami.
Jeżeli w ciągu 30 dni po zawarciu umowy pożyczki klient znajdzie tańszą ofertę dla tej samej kwoty i okresu kredytowania – Bank Millennium obniży jego oprocentowanie i zwróci nadpłacone koszty. Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora pożyczki Bank Millennium umieszczonego po prawej stronie.

Wymagane dokumenty – pożyczka gotówkowa

Bank akceptuje wiele źródeł dochodów, między innymi:
 • umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło - w takim przypadku należy dostarczyć do banku jeden z dokumentów: wyciąg z przelewami wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące, PIT za ostatni rok lub zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu,
 • działalność gospodarczą - w takim przypadku należy dostarczyć roczne zeznanie podatkowe i zaświadczenie z Urzędu Skarbowego/ZUS/KRUS lub książkę przychodów i rozchodów,
 • świadczenie emerytalne lub przedemerytalne, świadczenie rentowe - w takim przypadku bank pozwala na dostarczenie jednego z dokumentów: wyciąg z rachunku bankowego potwierdzający wpływ świadczenia za ostatni miesiąc, ostatni odcinek emerytury, ostatnia decyzja o waloryzacji emerytury lub decyzja o przyznaniu emerytury,
 • kontrakt marynarski
Minimalny wiek kredytobiorcy to 18 lat. Niestety nie udało nam się ustalić maksymalnej granicy wieku. Zakładamy jednak, że może być to 70 lat lub nieco więcej. Do 4800 zł można otrzymać kredyt na oświadczenie

SPRAWDŹ BEZPŁATNIE


Zdolność kredytowa Bank Millennium

Banki niestety niechętnie dzielą się informacjami na temat sposobu badania zdolności kredytowej swoich klientów. Jak w każdej tego typu instytucji, jest to tajemnica. Możemy jednak śmiało założyć, że potencjalny klient musi być osobą pełnoletnią, posiadać stałe źródło dochodów oraz pozytywną historię kredytową (brak opóźnień w spłacie lub opóźnienia nieprzekraczające 30 dni).

Osoby, które chciałyby skorzystać z kredytu w Banku Millennium ale nie są pewne czy mają szanse, powinny poprosić o kontakt pracownika banku lub skontaktować się z infolinią. Problem mogą mieć osoby, znajdujące się na skraju wymagań komunikowanych przez bank:
- nieco ponad 18 lat i blisko 70,
- z opóźnieniami w spłacie w okolicach 30 dni lub czas ten przekraczającymi,
- z nietypowym źródłem dochodu (niewymienionym w punkcie wskazującym wymagane dokumenty),
- osoby z krótkim stażem pracy,
i naturalnie osoby mające w przeszłości problemy ze spłatą. Zapraszamy także do skorzystania z pomocy wirtualnego doradcy.

Millennium kalkulator kredytu gotówkowego

Kalkulator kredytu gotówkowego w naszym serwisie przedstawia obliczenia dla standardowej oferty kredytu gotówkowego znajdującego się w ofercie Banku Millennium. Kalkulator zakłada, że klient nie skorzysta z ubezpieczenia ale uruchomi rachunek osobisty w tym banku. Dzięki temu może liczyć na obniżone oprocentowanie. Z kolei prowizja domyślna wynosi 11,99 % i może być obniżona jeżeli profil klienta w procesie scoringowym zostanie pozytywnie oceniony. Na potrzeby obliczeń przyjęliśmy górną wartość tego parametru. Jeżeli osoba wnioskująca ma pozytywną historię kredytową, powinna się miło rozczarować ponieważ oferta jaką otrzyma w banku powinna być tańsza niż ta przedstawiona na naszej stronie. Podkreślamy więc raz jeszcze, że dane podane w kalkulatorze są szacunkowe. Staramy się aby jak najbardziej odzwierciedlały dane rzeczywiste ale to bank podejmuje finalną decyzję i ustala koszt kredytu.

Jak wziąć kredyt w Banku Millennium

Klienci mają do wyboru trzy ścieżki postępowania.
 • Najszybszą metodą jest prośba o kontakt z pracownikiem banku. Prośbę taką można złożyć za pomocą wniosku kontaktowego dostępnego na naszej stronie. Konsultant podczas rozmowy telefonicznej przedstawia wstępną decyzję kredytową. Następnie należy wybrać oddział banku i udać się do niego aby sfinalizować umowę.
 • Opcja to bezpośrednia wizyta w placówce banku. Aby ustalić adres najbliższego oddziału zapraszamy do naszej wyszukiwarki placówek bankowych Banku Millennium.
 • Ostatnia opcja zarezerwowana jest tylko dla klientów banku. Wniosek kredytowy można złożyć za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Millenet.


Ile trwa uruchomienie kredytu w Banku Millennium

Bank Millennium nie odbiega od swojej konkurencji. Jak wspomniałem wcześniej wstępną decyzję kredytowa można otrzymać już podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem banku. Następnie należy udać się do placówki aby podpisać umowę. Cała procedura nie powinna zająć więcej niż jeden dzień. Następnie środki przelewane są na rachunek bankowy klienta. Niestety Bank Millennium nie oferuje pełnego procesu online jak to ma miejsce w kilku konkurencyjnych bankach oraz w sektorze pozabankowych firm pożyczkowych.

Jaki jest maksymalny wiek kredytobiorcy w Banku Millennium

Z informacji jakie udało nam się uzyskać podczas rozmowy z pracownikiem call center wynika, że maksymalny wiek kredytobiorcy kredytu gotówkowego w Banku Millennium to 70 lat. Wiek minimalny to 18 lat, jednak z informacji jakie zebraliśmy na forach internatowych wynika, że realne szanse na otrzymanie kredytu maja osoby w wieku 25 lat i więcej.

Oferta promocyjna 100 zł za każde 5000 zł pożyczki
Bank przygotował specjalną ofertę skierowaną do osób, które mają niższe potrzeby kredytowe.

Kwota - 5 000 lub 10 000 lub 15 000 zł lub 20 000 zł,
Okres spłaty - 60 miesięcy
Oprocentowanie - stałe, 7,68%
Prowizja - 0%
Promocja trwa od 20 lipca do 18 października 2019 r.

Bank nie wymaga od klienta zakupu ubezpieczenia ani uruchamiania rachunku osobistego. O pożyczkę mogą się starać osoby od 18 roku życia. Nie można w tym samym czasie posiadać innego produktu kredytowego w Banku Millennium.

SPRAWDŹ BEZPŁATNIE

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej z Promocją „100 zł raty za każde 5 000 zł pożyczki III edycja”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,68%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 15 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 18 000,00 zł, oprocentowanie stałe 7,42%, całkowity koszt kredytu: 3000,00 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł), odsetki 3000,00 zł, usługi dodatkowe 0,00 zł (w tym: opłata za Konto 360° 0 zł pod warunkiem min. 1000 zł wpływów zewnętrznych na konto i min. 1 płatności kartą do konta/BLIKIEM w miesiącu; w przeciwnym wypadku miesięczna opłata za prowadzenie rachunku płatniczego wynosi 8 zł)), 60 miesięcznych rat równych w wysokości 300,00 zł, pierwsza rata płatna po 30 dniach od uruchomienia środków. Kalkulacja została dokonana na dzień 18.07.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.


Porównanie standardowej pożyczki Banku Millennium i oferty promocyjnej

Parametry Standardowa oferta "100 zł rat za ka żde 5000 zł pożyczki"
Kwota1000 - 150 000 zł5000 zł/ 10 000 zł / 15 000 zł / 20 000 zł
Okres kredytowania6 - 120 miesiący60 miesięcy
Oprocentowanie7,99% - 9,99%7,68%
Prowizja9,99% - 11,99%0%
WniosekSprawdź! Sprawdź!


Kredyt konsolidacyjny kalkulator

Bank Millennium posiada w swojej ofercie także kredyty konsolidacyjne. Kredyt konsolidacyjny pozwala połączyć całe posiadane zadłużenie (inne kredyty gotówkowe, karty kredytowe, debet w koncie bankowym) w jedno zobowiązanie z niższą ratą. Obecnie bank prowadzi akcję promocyjną w ramach której można otrzymać prowizję w wysokości 0%. Promocja trwa do 18.10.2019 roku. Dodatkowo bank deklaruje, że jeżeli klient znajdzie tańszą ofertę (dla tej samej kwoty i okresu kredytowania) to zmieni warunki na korzystniejsze oraz zwróci nadpłacone przez klienta odsetki.


Znajdz placówkę Bank Millennium


Pożyczka Bank Millennium - opinie

Ocena: 4.5 Liczba ocen: 2
 • użytkownik Franz</span>

  5/5
  2019-01-21 12:37:22

  Zrobiłem kombo. Założyłem konto 360 i zaciągnąłem pożyczkę. Dzięki temu obnizyli mi oprocentowanie. Konta i tak szukalem nowego bo mój stary bank wprowadził opłaty. została spłata ...

 • użytkownik Sandraspa</span>

  4/5
  2019-01-01 10:35:28

  Kiedyś miałam kartę w Mille. Nie korzystałam, nie zaglądałam, pojawiły się opłaty za kartę o których nie mialam pojęcia. Bank po 3 miesiącach wpisał mnie do BIK. Dowiedziałam się o tym szukając kredytu w DB. Uregulowałam zaległości, zamknęłam kartę i poprosiłam Mille o wycofanie informacji z BIK o zaległościach. Ku mojemu zaskoczeniu wysłali pismo do BIK. Po 9 latach wróciła do mille po pożyczkę i ku mojemu zaskoczeniu dostałam.

Kalkulator kredytowy Bank Millennium


Symulacja kosztów
 • Rata
  • Rata

   506 PLN

 • Parametry
  • Kwota kredytu

   10000 PLN

  • liczba rat

   24 msc

  • Oprocentowanie

   7.99 %

  • Prowizja

   11.99 %

  • Oprocentowanie rzeczywiste

   21.23%

 • Koszty
  • Pożyczasz

   10000 PLN

  • Koszt kredytu

   2144 PLN

Do oddania: 12 144 PLN Sprawdź!


UWAGA - przedstawione obliczenia mają charakter orientacyjny. Dokładamy wszelkich starań aby prezentowane informacje były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości jednak ostateczną wysokość raty i koszt kredytu poznasz TYLKO W BANKU!

Parametry kredytu dla przykładu reprezentatywnego

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,60%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 12 005,78 zł, całkowita kwota do zapłaty: 16 368,69 zł, oprocentowanie stałe 8,39%, całkowity koszt kredytu: 4 362,91 zł (w tym: prowizja 5,15% (618,30 zł) , odsetki 3 744,61 zł, usługi dodatkowe 0 zł, w tym: 0 zł - opłata za Konto 360°, w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1 000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu; w przeciwnym wypadku miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 8 zł), 77 miesięcznych rat równych w wysokości 212,58 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 05.10.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


Kalkulatory kredytowe

Porównania lokalne

zobacz wszystkie porównania lokalne