Wybierz parametry kredytu

Bank Millennium Kalkulator kredytowy

Bank Millennium kredyt gotówkowy - kalkulator

Rata od 468 PLN (10000 PLN / 24 rat) Zmień zapytanie

Parametry kredytu

Zalety kredytu
 • kredyt 40 tys. zł
 • spłata w okresie nawet do 70 miesięcy
 • oprocentowanie już od 11,99%
 • Bank akceptuje szerokie źródło dochodów

Oprocentowanie nominalne
 • od 11.35% do 0%
 • Wysokość oprocentowania uzależniona jest od:
  - zawarcia umowy ubezpieczenia,
  - uruchomienia rachunku osobistego w Banku Millennium wraz z deklaracją przekazywania na konto zarobków lub innych dochodów.
  Klienci, którzy zdecydują się na zakup ubezpieczenia oraz konto osobiste mogą liczyć na niższe oprocentowanie w wysokości 11,99%.

Prowizja
 • od 0% do 0%
 • 0% prowizji za udzielenie pożyczki

Kwota kredytu
 • od 1000 do 40000 PLN

Okres kredytowania
 • od 6 do 70 rat

Informacje dodatkowe

Rozpatrzenie wniosku
 • 0 PLN
 • Opłata za rozpatrzenie nie jest pobierana

Ubezpieczenie
 • Ubezpieczenie nie jest wymagane. Jednak klient korzystający z ubezpieczenia może obniżyć wysokość prowizji i oprocentowania. Ubezpieczenie jest pobierane jednorazowo. Może być kredytowane (podwyższa wówczas kwotę do spłaty).

Wymagane dokumenty
 • Dowód tożsamości,
  Zaświadczenie o dochodach

Poręczyciel
 • Poręczyciel nie jest wymagany

Pożyczka online Banku Millennium kierowana jest do osób, które potrzebują kwoty kredytu do 40 tys zł i zależy im na wygodzie. Pożyczka przyznawana jest w oparciu o weryfikację tożsamości i dochodu na koncie w innym banku, na które wpływa wynagrodzenie klienta. Ścieżka wnioskowania jest bardzo intuicyjna i wygodna. Podczas procesowania wniosku klient otwiera też konto Millennium 360º wraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Bank Millennium Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy Bank Millennium – koszty

Oprocentowanie pożyczki zawiera się w przedziale od 11,99% do 12,39%. Domyślna stawka to 12,39%. Aby ją obniżyć o 1 punkt procentowy należy założyć konto osobiste w Banku Millennium wraz z deklaracją cyklicznego przekazywania zarobków na rachunek bankowy. Podsumowując - uruchomienie konta i przelew wynagrodzenia pozwolą nam zejść do poziomu 11,99%!

Prowizja wynosi obecnie 0%, Jest to oferta promocyjna, która trwa do 21.04.2023. Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora pożyczki Bank Millennium umieszczonego po prawej stronie.

Wymagane dokumenty – pożyczka gotówkowa

Bank akceptuje wiele źródeł dochodów. Pożyczka udzielana jest jednak na podstawie weryfikacji historii z konta bankowego klienta. Z opcji tej mogą skorzysstać posiadacze konta bankowego w Alior Banku, ING Banku Śląskim, mBanku, Banku Santander, BNP Paribas, VeloBanku, PKO BP lub Banku Pekao S.A.
Minimalny wiek kredytobiorcy to 18 lat. Niestety nie udało nam się ustalić maksymalnej granicy wieku. Zakładamy jednak, że może być to 70 lat lub nieco więcej. Do 4800 zł można otrzymać kredyt na oświadczenie

SPRAWDŹ BEZPŁATNIE


Zdolność kredytowa Bank Millennium

Banki niestety niechętnie dzielą się informacjami na temat sposobu badania zdolności kredytowej swoich klientów. Jak w każdej tego typu instytucji, jest to tajemnica. Możemy jednak śmiało założyć, że potencjalny klient musi być osobą pełnoletnią, posiadać stałe źródło dochodów oraz pozytywną historię kredytową (brak opóźnień w spłacie lub opóźnienia nieprzekraczające 30 dni).

Osoby, które chciałyby skorzystać z kredytu w Banku Millennium ale nie są pewne czy mają szanse, powinny poprosić o kontakt pracownika banku lub skontaktować się z infolinią. Problem mogą mieć osoby, znajdujące się na skraju wymagań komunikowanych przez bank:
- nieco ponad 18 lat i blisko 70,
- z opóźnieniami w spłacie w okolicach 30 dni lub czas ten przekraczającymi,
- z nietypowym źródłem dochodu (niewymienionym w punkcie wskazującym wymagane dokumenty),
- osoby z krótkim stażem pracy,
i naturalnie osoby mające w przeszłości problemy ze spłatą. Zapraszamy także do skorzystania z pomocy wirtualnego doradcy.

Millennium kalkulator kredytu gotówkowego

Kalkulator kredytu gotówkowego w naszym serwisie przedstawia obliczenia dla standardowej oferty kredytu gotówkowego znajdującego się w ofercie Banku Millennium. Kalkulator zakłada, że klient nie skorzysta z ubezpieczenia ale uruchomi rachunek osobisty w tym banku. Dzięki temu może liczyć na obniżone oprocentowanie. Jeżeli osoba wnioskująca ma pozytywną historię kredytową, powinna się miło rozczarować ponieważ oferta jaką otrzyma w banku powinna być tańsza niż ta przedstawiona na naszej stronie. Podkreślamy więc raz jeszcze, że dane podane w kalkulatorze są szacunkowe. Staramy się aby jak najbardziej odzwierciedlały dane rzeczywiste ale to bank podejmuje finalną decyzję i ustala koszt kredytu.

Jak wziąć kredyt w Banku Millennium

Klienci mają do wyboru trzy ścieżki postępowania.
 • Najszybszą metodą jest prośba o kontakt z pracownikiem banku. Prośbę taką można złożyć za pomocą wniosku kontaktowego dostępnego na naszej stronie. Konsultant podczas rozmowy telefonicznej przedstawia wstępną decyzję kredytową. Następnie należy wybrać oddział banku i udać się do niego aby sfinalizować umowę.
 • Opcja to bezpośrednia wizyta w placówce banku. Aby ustalić adres najbliższego oddziału zapraszamy do naszej wyszukiwarki placówek bankowych Banku Millennium.
 • Ostatnia opcja zarezerwowana jest tylko dla klientów banku. Wniosek kredytowy można złożyć za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Millenet.


Ile trwa uruchomienie kredytu w Banku Millennium

Oferta dostępna w naszej porównywarce to oferta online. Proces jest w 100% prowadzony przez internet. Po złożeniu wniosku i zweryfikowaniu swojej wynagrodzenia na podstawie wglądu w historię konta bankowego, należy uzupełnić pozostałe dane niezbędne do określenia zdolności kredytowej. Na tej podstawie bank podejmuje decyzję kredytową. Jeżeli jest pozytywna, klient może od ręki podpisać umowę. Klient akceptuje umowę pożyczki, wpisując kod SMS na wniosku. Pożyczka gotówkowa zostaje uruchomiona, a pieniądze przelane na nowe konto Millennium 360º. W przypadku starania się o kredyt w dni pracujące, od złożenia wniosku do momentu zlecenia przelewu mija zwykle kilkanaście minut.

Jaki jest maksymalny wiek kredytobiorcy w Banku Millennium

Z informacji jakie udało nam się uzyskać podczas rozmowy z pracownikiem call center wynika, że maksymalny wiek kredytobiorcy kredytu gotówkowego w Banku Millennium to 70 lat. Wiek minimalny to 18 lat, jednak z informacji jakie zebraliśmy na forach internatowych wynika, że realne szanse na otrzymanie kredytu maja osoby w wieku 25 lat i więcej.

Kredyt konsolidacyjny kalkulator

Bank Millennium posiada w swojej ofercie także kredyty konsolidacyjne. Kredyt konsolidacyjny pozwala połączyć całe posiadane zadłużenie (inne kredyty gotówkowe, karty kredytowe, debet w koncie bankowym) w jedno zobowiązanie z niższą ratą. Obecnie bank prowadzi akcję promocyjną w ramach której można otrzymać prowizję w wysokości 0%. Promocja trwa do 18.10.2019 roku. Dodatkowo bank deklaruje, że jeżeli klient znajdzie tańszą ofertę (dla tej samej kwoty i okresu kredytowania) to zmieni warunki na korzystniejsze oraz zwróci nadpłacone przez klienta odsetki.


Znajdz placówkę Bank Millennium

Lista oddziałów Millennium


Pożyczka Bank Millennium - komentarze

Ocena: 4.5 Liczba ocen: 2

  UWAGA - opinie nie zostały potwierdzone zakupem

 • użytkownik Franz</span>

  5/5
  2019-01-21 12:37:22

  Zrobiłem kombo. Założyłem konto 360 i zaciągnąłem pożyczkę. Dzięki temu obnizyli mi oprocentowanie. Konta i tak szukalem nowego bo mój stary bank wprowadził opłaty. została spłata ...

 • użytkownik Sandraspa</span>

  4/5
  2019-01-01 10:35:28

  Kiedyś miałam kartę w Mille. Nie korzystałam, nie zaglądałam, pojawiły się opłaty za kartę o których nie mialam pojęcia. Bank po 3 miesiącach wpisał mnie do BIK. Dowiedziałam się o tym szukając kredytu w DB. Uregulowałam zaległości, zamknęłam kartę i poprosiłam Mille o wycofanie informacji z BIK o zaległościach. Ku mojemu zaskoczeniu wysłali pismo do BIK. Po 9 latach wróciła do mille po pożyczkę i ku mojemu zaskoczeniu dostałam.

Kalkulator kredytowy Bank Millennium


Symulacja kosztów
 • Rata
  • Rata

   468 PLN

 • Parametry
  • Kwota kredytu

   10000 PLN

  • liczba rat

   24 msc

  • Oprocentowanie

   11.35 %

  • Prowizja

   0 %

  • Oprocentowanie rzeczywiste

   12.01%

 • Koszty
  • Pożyczasz

   10000 PLN

  • Koszt kredytu

   1232 PLN

Do oddania: 11 232 PLN Sprawdź!


UWAGA - przedstawione obliczenia mają charakter orientacyjny. Dokładamy wszelkich starań aby prezentowane informacje były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości jednak ostateczną wysokość raty i koszt kredytu poznasz TYLKO W BANKU!

Parametry kredytu dla przykładu reprezentatywnego

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej on-line w promocji dla nowych klientów edycja V: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,96%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 12 889,86 zł, całkowita kwota do zapłaty: 16 307,41 zł, oprocentowanie stałe 11,35% w skali roku, całkowity koszt kredytu: 3 417,55 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł), odsetki 3 417,55 zł), 51 miesięczne raty równe w wysokości 319,75 zł, pierwsza rata płatna po 30 dniach od uruchomienia środków. Kalkulację wykonaliśmy 28.10.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Promocja pożyczki on-line dla nowych klientów trwa od 28.10.2023 r. do 23.02.2024 r. i dotyczy pożyczek gotówkowych udzielanych na wybrany okres od 6 do 70 miesięcy, z kwotą do wypłaty na podstawie umowy w wysokości od 1000 zł do 40 000 zł. Z promocji możesz skorzystać jeśli na dzień złożenia wniosku nie wiąże Cię z Bankiem Millennium S.A. (dalej też „my”) żadna umowa, zawrzesz z nami umowę rachunków bankowych, karty debetowej oraz dostępu do usług przez kanały bankowości elektronicznej, zobowiążesz się przelewać nam dochód w wysokości określonej w umowie pożyczki, min. 1 000 zł netto miesięcznie w całym okresie jej spłaty na swój rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy prowadzony u nas oraz wyrazisz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne i telefon i na przetwarzanie przez bank swoich danych osobowych w celu przekazywania przez nas informacji dotyczących produktów i usług firm współpracujących z nami. W przypadku braku w danym miesiącu zadeklarowanego wpływu, oprocentowanie pożyczki zostanie podniesione o 0,4 punku procentowego, nie więcej niż do wysokości ustawowych odsetek maksymalnych, zgodnie z treścią art. 359 § 2¹ Kodeksu cywilnego – w takiej sytuacji stała rata ulegnie odpowiedniej zmianie. Promocja nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi pożyczek gotówkowych. Szczegółowe warunki promocji są w Regulaminie promocji pożyczki on-line dla nowych klientów edycja V. Szczegółowe zasady i warunki, według których udzielamy pożyczek opisujemy w Regulaminie kredytów i pożyczek udzielanych Klientom indywidualnym przez Bank Millennium S.A. Standardowe opłaty, prowizje i oprocentowanie pobieramy zgodnie z Cennikiem Pożyczki Gotówkowej. Z tymi dokumentami możesz zapoznać się w naszych placówkach i na naszej stronie www.bankmillennium.pl. Zanim udzielimy Ci pożyczki każdorazowo oceniamy Twoją zdolność i wiarygodność kredytową. W uzasadnionych przypadkach możemy nie przyznać Ci pożyczki.


Kalkulatory kredytowe

Porównania lokalne

zobacz wszystkie porównania lokalne