O nas

Digitalmoney.pl jest porównywarką kredytów i pożyczek gotówkowych dla osób fizycznych. Obecnie porównujemy kredyty gotówkowe najpopularniejszych polskich banków. Nasze porównania opierają się na własnym algorytmie oraz danych jakie otrzymujemy od naszych użytkowników.

Jak prezentujemy wyniki

Działające na polskim rynku porównywarki biorą zwykle pod uwagę parametry kredytów nieosiągalne dla przeciętnego kredytobiorcy. Prezentowane w zestawieniach oprocentowanie oraz prowizja są zwykle dużo niższe niż oferowane klientom w oddziałach, co może wprowadzac ich w błąd. Digitalmoney.pl pokazuje pełen obraz kredytu! Należy pamietać, że parametry takie jak oprocentowanie nominalne czy też prowizja wahają sie zwykle w określonych granicach uzależnionych od histori kredytowej, zdolności kredytowej klienta czy wielkości kredytu. W naszych obliczeniach bierzemy pod uwagę parametry dla klienta o średnim profilu kredytowym. Dodatkowo przedstawiamy alternatywną symulację kosztów. Klikając w szczegóły kredytu można zobaczyć w jakich granicach będzie wahała się rata, oprocentowanie rzeczywiste oraz całkowita kwota do spłaty.

Robo Doradca

Robo Doradca jest pierwszym tego typu rozwiązaniem w Polsce. Został opracowany aby ułatwiać klientom podejmowanie decyzji związanych z wyborem kredytu lub pożyczki. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań na podstawie których system wyświetli listę ofert, które będą najbardziej dopasowane do statusu finansowego klienta. Pytania zostały przygotowane w formie wygodnej ankiety, którą można wypełnić nawet przy użyciu smartfona.

Geoporównywarka kredytowa

Porównywarka pozwala wyświetlić oferty kredytowe dostępne w określonym mieście oraz posortować je według kosztów. Dysponujemy informacjami o ofertach kredytowych dostepnych w 790 miejscowościach w Polsce. Dodatkowo użytkownk może ustalić adres placówki bankowej i zlokalizować ją na mapie.

Zalety geoporównywarki kredytowej

Geoporównywarka pozwala oszczędzić czas i pieniądze. W przypadku niewielkich kwot kredytów dla których różnica pomiędzy najtańszą i najdroższą ofertą wynosi kilka złotych, klentowi nie opłaca się podróż do miasta oddalonego o 15-20 km. Oszczędność w skali całego kredytu to kilkadziesiąt złotych, które w takiej sytuacji mogą pochłonąć koszty podróży. Dodatkowo, kredytobiorca nie ma pewności, że otrzyma tańszy kredyt.