Wybierz parametry kredytu

Kredyt gotówkowy BNP Paribas

Bank BNP Paribas kredyt gotówkowy - kalkulator

Rata od 464 PLN (10000 PLN / 24 rat) Zmień zapytanie

Parametry kredytu

Zalety kredytu
 • wstępna decyzja już podczas rozmowy telefonicznej,
 • Gwarancja niezmienności raty
 • ubezpieczenie nie jest obowiązkowe,
 • kredyt na dowolny cel
 • Długi okres kredytowania do 10 lat (dla kredytów powyżej 30 tys. z?)

Oprocentowanie nominalne
 • od 10.59% do 10.59%
 • Oprocentowanie uzależnione od kwoty kredytu oraz zakupu ubezpieczenia przez klienta. W naszej symulacji przyjęliśmy opcję bez ubezpieczenia.

Prowizja
 • od 0% do 0%
 • Brak prowizji

Kwota kredytu
 • od 1000 do 200000 PLN

Okres kredytowania
 • od 6 do 120 rat

Informacje dodatkowe

Rozpatrzenie wniosku
 • 0 PLN
 • Rozpatrzenie wniosku jest darmowe.

Ubezpieczenie
 • Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe z tego powodu kalkulacja przedstawiona na stronie nie bierze go pod uwag?. Zwracamy jednak uwag?, ?e zakup ubezpieczenia pomaga znacznie obniżyć koszty kredytu.

Wymagane dokumenty
 • Dowód osobisty (dokument tożsamości)
  Zaświadczenie o dochodach. Bank akceptuje stałe dochody z wielu źródeł.

Poręczyciel
 • Poręczyciel nie jest wymagany

Kredyt BNP Paribas Bank Polski plasuje się obecnie w czołówce ofert kredytowych. Bank oferuje długi okres kredytowania (nawet do 10 lat dla pożyczek powyżej 30 tys. zł), wysoką kwotę kredytu (do 200 tys. zł) oraz kilka pakietów ubezpieczeń, które pozwalają znacznie obniżyć koszty. Wstępną decyzję kredytową można otrzymać już przez telefon, jeżeli klient zdecyduje się na uzupełnienie wniosku wraz z konsultantem.
Oprócz tego bank posiada w swojej ofercie także inne kredyty gotówkowe (Kredyt Zielonych Zmian), iGotówkę (kredyt ze wstępną decyzją online), Pierwszą Pożyczkę (kwota do 4000 zł z okresem spłaty do 2 lat), kredyt samochodowy oraz produkty hipoteczne.

Bank BGŻ BNP Paribas Kredyt gotówkowy

BNP Paribas kredyt gotówkowy

Minimalna kwota kredytu gotówkowego to 1 tys. zł, maksymalna - 200 tys. zł. Standardowy okres kredytowania dla kwot w przedziale od 1 tys. do 30 tys. zł zawiera się w przedziale od 6 do 84 miesięcy (czyli 7 lat). Jeżeli chcemy pożyczyć kwotę wyższą od 30 tys. zł (do maksymalnie 200 tys.) - spłatę możemy rozłożyć nawet na 10 lat (120 miesięcy).

Oprócz tego bank oferuje „Kredyt Zielonych Zmian” w ramach którego prowizja wynosi 0% (w przypadku nabycia ubezpieczenia) a ostatnie dwa lata spłaty mogą być zwolnione z odsetek (dla kredytów powyżej 5 lat oraz po spełnieniu warunków promocji).
Bank przygotował także ofertę dla mniej wymagających klientów. W ramach oferty „Pierwsza pożyczka” można pożyczyć do 4000 zł spłatę rozłożyć na maksymalnie dwa lata.
Ostatnia oferta to iGotówka, która w ofercie banku dostępna jest od dawna. Maksymalna kwota kredytu to 120 tys. zł. Do 10 tys. zł można pożyczyć bez wychodzenia z domu. Powyżej tej kwoty należy dopełnić część formalności w oddziale banku.

Parametry Kredyt gotówkowy iGotówka Pierwsza pożyczka Kredyt Zielonych Zmian
Kwota 1000 zł – 200 000 zł 1000 zł - 120 000 zł 1000 zł – 4000 zł 1000 zł – 200 000 zł
Okres kredytowania 6-120 miesięcy 6-84 miesiące 6-24 miesięcy 6-120 miesięcy
Wniosek Sprawdź!


BNP Paribas kredyt gotówkowy wymagane dokumenty

Podczas starania się o kredyt gotówkowy w Banku BNP Paribas należy posiadać dowód osobisty oraz zaświadczenie o dochodach. Kredyt gotówkowy oferowany jest osobom pełnoletnim, które osiągają stałe dochody z tytułu:
 • umowy o pracę na czas nieokreślony
 • umowy o pracę na czas określony
 • działalności gospodarczej
 • emerytury/ zasiłku przedemerytalnego (jeden z dokumentów)
 • renty
 • własnego gospodarstwa rolnego
 • dochodów uzyskiwanych za granicą
 • umów zleceń
Bank zaznacza, że jest w stanie rozpatrzyć także inne udokumentowane źródła dochodu osiągane na terenie Polski. Wymaga to jednak kontaktu z infolinią banku lub pracownikiem banku w oddziale. Formularze niezbędne podczas starania się o pożyczkę w BNP Paribas Bank Polski (dawny Bank BGŻ) należy pobrać ze strony internetowej banku.
W przypadku uzupełniania wniosku o produkty udzielane drogą internetową (np. Gotówka), stosowne dokumenty należy dołączyć w formie skanu do składanego wniosku.

Kredyt BNP Paribas (dawny BGŻ) – koszty kredytu

Standardowe koszty związane z ubieganiem się i późniejszą spłatą kredytu w BNP Paribas Bank Polski (dawny Bank BGŻ) to oprocentowanie, prowizja oraz ubezpieczenie (które nie jest obowiązkowe). Bank nie pobiera opłaty za rozpatrzenie wniosku. Dla oferty standardowej (zwykły kredyt gotówkowy) oprocentowanie i prowizja uzależnione są od kwoty kredytu oraz zakupu przez klienta ubezpieczenia. Zasada jest prosta - im wyższa kwota kredytu i dłuższy okres spłaty tym niższe oprocentowanie i prowizja. Jeżeli dodatkowo klient zakupi ubezpieczenie - oferta staje się bardzo atrakcyjna. Oprocentowanie zawiera się w przedziale od 5,99% do 9,99%. Prowizja zaś od 9,9% do 12.9%.

Dla przykładu – pożyczając 10 000 zł na 2 lata, bank zaproponuje nam oprocentowanie w wysokości 9,99% a prowizję w wysokości 12,9%. Pożyczając 60 tys. zł na 6 lat oprocentowanie wyniesie 6,49% a prowizja 9,99%.

Koszty pozostałych produktów gotówkowych banku przedstawiają się następująco:

Parametry iGotówka Pierwsza pożyczka Kredyt Zielonych Zmian
Oprocentowanie od 6,99% dla kredytów do 30 tys. zł O% 7,99% - 9,99%
Prowizja 2,99% 0% (z ubezpieczeniem)

BNP Paribas kredyt gotówkowy kalkulator – obliczanie kosztów

Każdy, kto zamierza wziąć kredyt na wybrany przez siebie cel, powinien wcześniej dokonać prostej kalkulacji. Wynika ona ze znajomości raty, którą trzeba będzie płacić. Bardzo ważne jest to, aby nie kolidowała z innymi opłatami, dzięki czemu budżet rodzinny pozostanie niezachwiany. W celu minimalizacji ryzyka zalecane jest wydłużenie okresu spłaty i tym samym zmniejszenie wysokości rat. To doskonały wybór dla osób z niższym dochodem lub spodziewających się w najbliższym czasie większych wydatków. Korzystając z zamieszczonego na stronie kalkulatora kredytowego, można dopasować kwotę do okresu spłaty, aby uzyskać korzystne i przy okazji najwygodniejsze rozwiązanie.

W przedstawionej symulacji (kalkulatorze kredytu gotówkowego) wzięliśmy pod uwagę klienta, który nie jest klientem banku (nie posiada konta bankowego i nie posiada obecnie zadłużenia w BNP Paribas) oraz nie zdecydował się na wykupienie ubezpieczenia. W takim przypadku wysokość prowizji jest nieznacznie wyższa. Zwracamy jednocześnie uwagę, że obliczenia przedstawione na stronie mają charakter orientacyjny. Dokładamy starań aby były zbliżone do rzeczywistości, jednak ostateczną wysokość raty kredytowej może wskazać tylko pracownik Banku BNP Paribas.

Jak wziąć kredyt gotówkowy w BNP Paribas Bank Polski

Kredyt w Banku BNP można wziąć na trzy sposoby:
- udając się do placówki bankowej. Wcześniej zalecamy jednak kontakt z bankiem za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie. Na wskazany numer telefonu oddzwoni pracownik banku aby wstępnie sprawdzić szanse na otrzymanie kredytu a następnie zaprosi do placówki bankowej.
- Kontaktując się z infolinią banku. Wystarczy uzupełnić wniosek na naszej stronie. Pracownik banku pomoże uzupełnić wniosek i przekaże wstępną decyzję kredytową.
- Składając wniosek online. Mogą tak zrobić klienci banku, którzy mają dostęp do bankowości internetowej Pl@net.

Odmienna procedura dotyczy wnioski o iGotówkę. Można go złożyć w 100% online, jeżeli wnioskowana kwota kredytu nie przekracza 10 tys. zł. W takim przypadku po uzupełnieniu wniosku dostępnego w Internecie i przesłaniu scanów wymaganych dokumentów, klient otrzymuje wstępną decyzję kredytową. Ostatnim krokiem jest zweryfikowanie swoich danych przy pomocy przelewu w wysokości 1 zł. Jeżeli kwota kredytu przekracza 10 tys. zł (maksymalnie 120 tys. zł) należy udać się do placówki bankowej aby podpisać umowę kredytową.

SPRAWDŹ BEZPŁATNIE


Kredyt gotówkowy online – BNP Paribas

BNP Paribas posiada w swojej ofercie kredyt online - jest to iGotówka. Kredyt ten kierowany jest do osób, którym zależy na czasie i wygodzie. Kwotę do 10 tys. zł można otrzymać w 100% online. Nie trzeba wychodzić z domu – wszystkie formalności można załatwić przez Internet. Do 30 tys. zł bez wychodzenia z domu mogą otrzymać tylko klienci banku korzystający z systemu Pl@net. Osoby, które chcą pożyczyć więcej niż 10 tys. zł (30 tys. zł dla klientów BNP) muszą pofatygować się do placówki bankowej aby dopełnić formalności.

Ile trwa uruchomienie kredytu w BNP Paribas

W przypadku BNP Paribas procedura kredytowa i czas oczekiwania nie odbiega od standardu wyznaczonego przez inne banki. Dla oferty wymagającej wizyty w oddziale, należy się przygotować na minimum jeden dzień oczekiwania na wypłatę środków. Warunkiem jest jednak wizyta w oddziale wraz z wymaganymi dokumentami (dokument tożsamości oraz zaświadczenie o dochodach).

Dla iGotówki czas oczekiwania może także wynieść minimum jeden dzień. Pracownicy banku muszą zweryfikować dokumenty załączone do wniosku. Dodatkowo niezbędna jest także weryfikacja tożsamości klienta za pośrednictwem przelewu bankowego. Jeżeli więc klientowi zależy na szybkim otrzymaniu kredytu, należy zabrać się za uzupełnianie wniosku w godzinach pracy banku oraz w czasie działania sesji międzybankowych. Chodzi o to aby dokumenty oraz przelew weryfikacyjny dotarły do banku jeszcze tego samego dnia.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

BNP Paribas Bank Polski nie posiada obecnie w swojej ofercie kredytów i pożyczek, które przyznawane są bez przedstawiania zaświadczenia o dochodach. Zgodnie z informacjami przedstawionymi na stronie banku, podstawą otrzymania pożyczki lub kredytu jest posiadanie stałego źródła dochodu.

Klienci banku mogą skorzystać z kredytu dostępnego w ramach platformy Pl@net. Jednak w takim przypadku bank ma dostęp do kont klienta i przedstawianie dodatkowych dokumentów nie zawsze jest wymagane.

SPRAWDŹ BEZPŁATNIE


Jaki jest maksymalny wiek kredytobiorcy w BNP Paribas (dawny BGŻ)

Bank rozpatruje wnioski klientów którzy nie przekroczyli 70 roku życia. Minimalny wiek kredytobiorcy to 24 lata.

BNP Paribas Kredyt konsolidacyjny kalkulator

Kredyty konsolidacyjne kierowane są do osób, które posiadają kilka produktów kredytowych (kredyty, pożyczki, karty) i chcą obniżyć koszty ich obsługi. Przy pomocy kredytu konsolidacyjnego spłacane są inne produkty pożyczkowe klienta a on sam zaczyna spłacać tylko jedną, zwykle niższą ratę kredytu.
BNP Paribas Bank Polski posiada w swojej ofercie kredyt konsolidacyjny (Kredyt Zielonych Zmian). W ramach tego produktu można pożyczyć od 1000 zł do 200 000 zł na okres do 10 lat. Klienci, którzy zdecydują się na ubezpieczenie spłaty kredytu mogą liczyć na prowizję w wysokości 0 %. Obecnie bank prowadzi akcję promocyjną w ramach której klient może zostać zwolniony z odsetek w dwóch ostatnich latach spłaty. Warunkiem jest złożenie wniosku do 9.01.2020 roku oraz zaciągnięcie zobowiązania na okres dłuższy niż 5 lat. Kalkulator kredytowy tego produktu znajduje się na stronie banku.

Kredyt samochodowy BNP Paribas – kalkulator

Kredyty samochodowe są coraz rzadziej spotykane w ofercie bankowej. Zostały wyparte przez standardową ofertę gotówkową. Taki produkt można jednak znaleźć w ofercie BNP Paribas. Zgodnie z informacją zawarta na stronie banku, kredyt przeznaczony jest na zakup: samochodu osobowego lub ciężarowego, motocykla, skuteru, quada a nawet jachtu. Okres spłaty od 6 mienięcy do 10 lat. Jednak największe wrażenie robi kwota – maksymalna kwota kredytu to 500 tys. zł. Symulację kredytu można wykonać podczas rozmowy z konsultantem lub podczas wizyty w placówce bankowej.


Pożyczka Bank BNP Paribas - opinie

Ocena: 3.7 Liczba ocen: 3
 • użytkownik WatpliwaZosua</span>

  2/5
  2019-01-02 11:31:41

  starałam się o kwotę maksymalną i nie dostałam. Zarabiamy dobrze z mężem, nie mamy dzieci, wszystko spłacane na czas.

 • użytkownik Heniek</span>

  5/5
  2019-01-10 14:28:28

  Mieszkam na prowincji - mamy jedną placówkę. Wokół klientów skaczą jakbyśmy byli milionerami. Kredyt spłacam i nie mam żadnych negatywnych przygód z bankiem.

 • użytkownik tomek</span>

  4/5
  2019-01-08 13:28:22

  Dostalem kredyt bez najmniejszych problemów. Ze spłatą nie miałem także żadnych problemów. Poczytałem opinie w sieci o banku i nie rozumiem o co chodzi. Tylu negatywów dawno nie widzialem.

Kalkulator kredytowy Bank BNP Paribas


Symulacja kosztów
 • Rata
  • Rata

   464 PLN

 • Parametry
  • Kwota kredytu

   10000 PLN

  • liczba rat

   24 msc

  • Oprocentowanie

   10.59 %

  • Prowizja

   0 %

  • Oprocentowanie rzeczywiste

   11.06%

 • Koszty
  • Pożyczasz

   10000 PLN

  • Koszt kredytu

   1136 PLN

Do oddania: 11 136 PLN Sprawdź!


UWAGA - przedstawione obliczenia mają charakter orientacyjny. Dokładamy wszelkich starań aby prezentowane informacje były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości jednak ostateczną wysokość raty i koszt kredytu poznasz TYLKO W BANKU!

Parametry kredytu dla przykładu reprezentatywnego

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego Kredytu na zielone zmiany na 19.04.2022 r. wynosi 11,11 %. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 31 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 41 851,83 zł, oprocentowanie stałe 10,59% w skali roku, całkowity koszt kredytu 10 851,83 zł (prowizja 0 zł; odsetki 10 851,83 zł) 71 miesięcznych rat (70 rat po 589,46 i jedna 589,63 zł).


Kalkulatory kredytowe

Porównania lokalne

zobacz wszystkie porównania lokalne