Wybierz parametry kredytu

Bank BNP Paribas kredyt gotówkowy kalkulator

Bank BNP Paribas kredyt gotówkowy - kalkulator

Rata od 466 PLN (10000 PLN / 24 rat) Zmień zapytanie

Parametry kredytu

Zalety kredytu
 • wstępna decyzja już podczas rozmowy telefonicznej,
 • Gwarancja niezmienności raty
 • ubezpieczenie jest obowiązkowe,
 • Kredyt gotówkowy na zielone zmiany z przeznaczeniem na poprawę efektywności energetycznej
 • Długi okres kredytowania do 10 lat (dla kredytów powyżej 30 tys. z?)

Oprocentowanie nominalne
 • od 10.99% do 10.99%
 • Oprocentowanie uzależnione od kwoty kredytu oraz zakupu ubezpieczenia przez klienta. W naszej symulacji przyjęliśmy opcję bez ubezpieczenia.

Prowizja
 • od 0% do 0%
 • Obecnie w ramach promocji wynosi 0%.

Kwota kredytu
 • od 1000 do 230000 PLN

Okres kredytowania
 • od 6 do 60 rat

Informacje dodatkowe

Rozpatrzenie wniosku
 • 0 PLN
 • Rozpatrzenie wniosku jest darmowe.

Ubezpieczenie
 • Warunkiem skorzystania z kredytu jest posiadanie w okresie kredytowania ubezpieczenia na życie, stanowiącego obligatoryjne zabezpieczenie spłaty kredytu. W naszej symulacji założyliśmy, że klient nie skorzysta z ubezpieczenia.

Wymagane dokumenty
 • Dowód osobisty (dokument tożsamości)
  Zaświadczenie o dochodach. Bank akceptuje stałe dochody z wielu źródeł (lub wyciąg z konta za ostatnie trzy miesiące)

Poręczyciel
 • Poręczyciel nie jest wymagany

BNP Paribas oferuje kredyty gotówkowe, które pomogą Ci sfinansować codzienne wydatki lub jednorazowe zakupy. Dzięki prostemu procesowi składania wniosków i konkurencyjnemu oprocentowaniu, produkty kredytowe mogą pomóc w uzyskaniu potrzebnych pieniędzy wtedy, gdy są one akurat potrzebne. Oferta banku plasuje się obecnie w czołówce ofert kredytowych. Bank oferuje długi okres kredytowania (nawet do 10 lat), wysoką kwotę kredytu (do 200 tys. zł) oraz kilka pakietów ubezpieczeń, które pozwalają znacznie obniżyć koszty. Wstępną decyzję kredytową można otrzymać już przez telefon, jeżeli klient zdecyduje się na uzupełnienie wniosku wraz z konsultantem.

Oprócz tego bank posiada w swojej ofercie także inne produkty kredytowe: kredyty gotówkowe, ratalne, samochodowe, mieszkaniowe.


Bank BGŻ BNP Paribas Kredyt gotówkowy


BNP Paribas kredyt gotówkowy - podstawowe informacje

Minimalna kwota kredytu gotówkowego to 1 tys. zł, maksymalna - 200 tys. zł. Standardowy okres kredytowania dla kwot w przedziale od 1 tys. do 10 tys. zł zawiera się w przedziale od 6 do 84 miesięcy (czyli 7 lat). Jeżeli chcemy pożyczyć kwotę wyższą od 10 tys. zł (do maksymalnie 200 tys.) - spłatę możemy rozłożyć nawet na 10 lat (120 miesięcy).

Bank rozpatruje wnioski klientów którzy nie przekroczyli 70 roku życia. Minimalny wiek kredytobiorcy to 24 lata.

Parametry Kredyt gotówkowy
Kwota 1000 zł – 200 000 zł
Okres kredytowania 6-120 miesięcy
Wniosek Sprawdź!


SPRAWDŹ BEZPŁATNIE


Kredyt gotówkowy BNP Paribas - wymagane dokumenty

Składając wniosek o kredyt należy posiadać dowód osobisty oraz zaświadczenie o dochodach. Kredyt gotówkowy oferowany jest osobom pełnoletnim, które osiągają stałe dochody z tytułu:

 • umowy o pracę na czas nieokreślony
 • umowy o pracę na czas określony
 • działalności gospodarczej
 • emerytury/ zasiłku przedemerytalnego (jeden z dokumentów)
 • renty
 • własnego gospodarstwa rolnego
 • dochodów uzyskiwanych za granicą
 • umów zleceń, umów o dzieło.

Bank zaznacza, że jest w stanie rozpatrzyć także inne udokumentowane źródła dochodu osiągane na terenie Polski. Wymaga to jednak kontaktu z infolinią banku lub pracownikiem banku w oddziale. Formularze niezbędne podczas starania się o pożyczkę (np. dokumenty potwierdzające dochody) należy pobrać ze strony internetowej banku.


BNP Paribas (dawny BGŻ BNP) – koszty kredytu

W przedstawionej symulacji (kredyt gotówkowy kalkulator) wzięliśmy pod uwagę klienta, który nie jest klientem banku (nie posiada konta bankowego i nie posiada w nim obecnie zadłużenia) oraz nie zdecydował się na wykupienie ubezpieczenia. W takim przypadku wysokość prowizji jest nieznacznie wyższa. Zwracamy jednocześnie uwagę, że obliczenia przedstawione na stronie mają charakter orientacyjny. Dokładamy starań aby były zbliżone do rzeczywistości, jednak ostateczną wysokość raty kredytowej może wskazać tylko pracownik banku.


Standardowe koszty związane z ubieganiem się i późniejszą spłatą kredytu to oprocentowanie, prowizja za udzielenie kredytu oraz ubezpieczenie (które w części oferty nie jest obowiązkowe). Bank nie pobiera opłaty za rozpatrzenie wniosku. Dla oferty standardowej (zwykły kredyt gotówkowy) oprocentowanie i prowizja uzależnione są od kwoty kredytu oraz zakupu przez klienta ubezpieczenia. Zasada jest prosta - im wyższa kwota kredytu i dłuższy okres spłaty tym niższe oprocentowanie i prowizja. Jeżeli dodatkowo klient zakupi ubezpieczenie - oferta staje się bardziej atrakcyjna.

Przez cały okres umowy wykorzystywane jest oprocentowanie stałe co oznacza, że rata nie wzrośnie w całym okresie spłaty. Dodatkowo zgodnie z najnowszymi przepisami, pracownik banku ma obowiązek dołączyć do umowy formularz na którym znajduje się całkowita kwota do zapłaty (obejmująca kwotę kredytu oraz całkowity koszt kredytu).


Jak wziąć kredyt gotówkowy w BNP Paribas Bank Polski

W przypadku Banku BNP można skorzystać z kredytu gotówkowego na trzy sposoby:

- udając się do placówki bankowej. Wcześniej zalecamy jednak kontakt z bankiem za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie. Na wskazany numer telefonu oddzwoni pracownik banku, aby wstępnie sprawdzić szanse na otrzymanie kredytu a następnie zaprosi do placówki bankowej i finalnie złożyć wniosek o kredyt gotówkowy.

- Kontaktując się z infolinią banku. Wystarczy uzupełnić wniosek na naszej stronie. Pracownik banku pomoże uzupełnić wniosek i przekaże wstępną decyzję kredytową.

- Można także zaciągnąć kredyt składając wniosek przez internet. Mogą tak zrobić klienci banku, którzy mają dostęp do bankowości internetowej GOmobile.

Jeżeli chcemy ubiegać się o kredyt, warto także rozpocząć od czatu dostępnego na witrynie banku. Podczas takiej rozmowy konsultant może ocenić zdolność kredytową klienta i wskazać kolejne kroki.SPRAWDŹ BEZPŁATNIE


Ile trwa uruchomienie kredytu w BNP Paribas

Procedura kredytowa i czas oczekiwania nie odbiega od standardu wyznaczonego przez inne banki. Dla oferty wymagającej wizyty w oddziale, należy się przygotować na minimum jeden dzień oczekiwania na wypłatę środków. Warunkiem jest jednak wizyta w placówce wraz z wymaganymi dokumentami (dokument tożsamości oraz zaświadczenie o dochodach).

Dla iGotówki czas oczekiwania może także wynieść minimum jeden dzień. Pracownicy banku muszą zweryfikować dokumenty załączone do wniosku. Dodatkowo niezbędna jest także weryfikacja tożsamości klienta za pośrednictwem przelewu bankowego. Jeżeli więc klientowi zależy na szybkim otrzymaniu kredytu, należy zabrać się za uzupełnianie wniosku w godzinach pracy banku oraz w czasie działania sesji międzybankowych. Chodzi o to aby dokumenty oraz przelew weryfikacyjny dotarły do banku jeszcze tego samego dnia.

Podsumowując, aby dostać kredyt gotówkowy trzeba poświęcić minimum jeden dzień.


Kredyt gotówkowy online – BNP Paribas

BNP Paribas posiada w swojej ofercie kredyt online - jest to iGotówka. Kredyt ten kierowany jest do osób, którym zależy na czasie i wygodzie. Kwotę do 10 tys. zł można otrzymać w 100% zdalnie. Nie trzeba wychodzić z domu – wszystkie formalności można załatwić przez Internet. Do 30 tys. zł bez wychodzenia z domu mogą otrzymać tylko klienci banku korzystający z systemu GOmobile. Osoby, które chcą pożyczyć więcej niż 10 tys. zł (30 tys. zł dla klientów BNP) muszą pofatygować się do placówki bankowej aby dopełnić formalności.Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

BNP Paribas Bank Polski nie posiada obecnie w swojej ofercie kredytów i pożyczek, które przyznawane są bez przedstawiania zaświadczenia o dochodach. Zgodnie z informacjami przedstawionymi na stronie banku, podstawą otrzymania pożyczki lub kredytu jest posiadanie stałego źródła dochodu.


Klienci banku mogą skorzystać z kredytu dostępnego w ramach platformy Pl@net. Jednak w takim przypadku bank ma dostęp do kont klienta i przedstawianie dodatkowych dokumentów nie zawsze jest wymagane.


BNP Paribas Kredyt konsolidacyjny kalkulator

Konsolidacje kierowane są do osób, które posiadają kilka produktów kredytowych (kredyty, pożyczki, karty) i chcą obniżyć koszty ich obsługi. Przy pomocy kredytu konsolidacyjnego spłacane są inne produkty pożyczkowe klienta a on sam zaczyna spłacać tylko jedną, zwykle niższą ratę kredytu.

BNP Paribas Bank Polski posiada w swojej ofercie kredyt konsolidacyjny (Kredyt Zielonych Zmian). W ramach tego produktu można pożyczyć od 1000 zł do 200 000 zł na okres do 10 lat. Klienci, którzy zdecydują się na ubezpieczenie spłaty kredytu mogą liczyć na prowizję w wysokości 0 %. Obecnie bank prowadzi akcję promocyjną w ramach której klient może zostać zwolniony z odsetek w dwóch ostatnich latach spłaty. Warunkiem jest złożenie wniosku do 9.01.2020 roku oraz zaciągnięcie zobowiązania na okres dłuższy niż 5 lat. Kalkulator kredytowy tego produktu znajduje się na stronie banku.Kredyt samochodowy BNP Paribas – kalkulator

Kredyty samochodowe są coraz rzadziej spotykane w ofercie bankowej. Zostały wyparte przez standardową ofertę gotówkową. Taki produkt można jednak znaleźć w ofercie BNP Paribas. Zgodnie z informacją zawarta na stronie banku, kredyt przeznaczony jest na zakup: samochodu osobowego lub ciężarowego, motocykla, skuteru, quada a nawet jachtu. Okres spłaty od 6 mienięcy do 10 lat. Jednak największe wrażenie robi kwota – maksymalna kwota kredytu to 500 tys. zł. Symulację kredytu można wykonać podczas rozmowy z konsultantem lub podczas wizyty w placówce bankowej.


Znajdz placówkę Bank BNP Paribas

Lista oddziałów BNP Paribas


Pożyczka Bank BNP Paribas - komentarze

Ocena: 3.7 Liczba ocen: 3

  UWAGA - opinie nie zostały potwierdzone zakupem

 • użytkownik WatpliwaZosua</span>

  2/5
  2019-01-02 11:31:41

  starałam się o kwotę maksymalną i nie dostałam. Zarabiamy dobrze z mężem, nie mamy dzieci, wszystko spłacane na czas.

 • użytkownik Heniek</span>

  5/5
  2019-01-10 14:28:28

  Mieszkam na prowincji - mamy jedną placówkę. Wokół klientów skaczą jakbyśmy byli milionerami. Kredyt spłacam i nie mam żadnych negatywnych przygód z bankiem.

 • użytkownik tomek</span>

  4/5
  2019-01-08 13:28:22

  Dostalem kredyt bez najmniejszych problemów. Ze spłatą nie miałem także żadnych problemów. Poczytałem opinie w sieci o banku i nie rozumiem o co chodzi. Tylu negatywów dawno nie widzialem.

Kalkulator kredytowy Bank BNP Paribas


Symulacja kosztów
 • Rata
  • Rata

   466 PLN

 • Parametry
  • Kwota kredytu

   10000 PLN

  • liczba rat

   24 msc

  • Oprocentowanie

   10.99 %

  • Prowizja

   0 %

  • Oprocentowanie rzeczywiste

   11.54%

 • Koszty
  • Pożyczasz

   10000 PLN

  • Koszt kredytu

   1184 PLN

Do oddania: 11 184 PLN Sprawdź!


UWAGA - przedstawione obliczenia mają charakter orientacyjny. Dokładamy wszelkich starań aby prezentowane informacje były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości jednak ostateczną wysokość raty i koszt kredytu poznasz TYLKO W BANKU!

Parametry kredytu dla przykładu reprezentatywnego

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) na podstawie przykładu reprezentatywnego dla kredytu gotówkowego na 08.01.2024 r. wynosi 13,80%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 27 014 zł, całkowita kwota do zapłaty 39 203,71 zł, oprocentowanie stałe 12,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 12189,71 zł (prowizja 0 zł; odsetki 12189,71zł) 73 miesięcznych rat (72 po 537,03 zł i jedna 537,55 zł). Kredyt gotówkowy dostępny jest w kwocie od 1000 zł do 230 000 zł, na okres od 6 do 120 miesięcy, przy czym na okres od 85 miesięcy dla kwot powyżej 10 000 zł. Szczegółowe informacje o kredycie dostępne są w oddziałach banku oraz na bnpparibas.pl. Dostępność produktu zależy od analizy zdolności kredytowej Klienta. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.


Kalkulatory kredytowe

Porównania lokalne

zobacz wszystkie porównania lokalne