Wybierz parametry kredytu

Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank kredyt gotówkowy - kalkulator

Rata od 486 PLN (10000 PLN / 24 rat) Zmień zapytanie

Parametry kredytu

Zalety kredytu
 • wysoka kwota - dla obecnych Klientów Banku nawet do 100 000zł, dla nowych Klientów nawet do 35 000zł
 • gwarancja stałego oprocentowania do 84 rat,
 • można samodzielnie wybrać dzień spłaty
 • bank nie wymaga od klienta posiadania rachunku bankowego
 • umowę można zawrzeć zdalnie (online / kurier) lub w oddziale
 • zakup ubezpieczenia nie jest wymagany

Oprocentowanie nominalne
 • od 11.99% do 11.99%
 • Oprocentowanie dla nowych klientów banku. Nie jest wymagane ubezpieczenie. Do 84 rat jest stałe. Powyżej tego okresu zmienne.

Prowizja
 • od 3.29% do 3.29%
 • Prowizja jest stała bez względu na typ klienta (nowy / stary) i wynosi 3,29%. Prowizja może być kredytowana - powiększa wówczas kwotę do spłaty.

Kwota kredytu
 • od 1000 do 100000 PLN

Okres kredytowania
 • od 3 do 120 rat

Informacje dodatkowe

Rozpatrzenie wniosku
 • 0 PLN
 • Brak opłaty za rozpatrzenie wniosku.

Ubezpieczenie
 • Ubezpieczenie nie jest wymagane.

Wymagane dokumenty
 • Zaświadczenie o dochodach oraz dokumenty potwierdzajcy tożsamość. Bank rozpatruje wnioski od osób zatrudnionych w oparciu o umowę o praćę, rencistów emerytów, prowadzącyach działalność gospodarczą a także rolników. Dodatkowo bank bierze pod uwage dochody z najmu, świadczeń rehabilitacyjnych oraz zasiłku macierzyńskiego.

Poręczyciel
 • Poręczyciel nie jest wymagany

Mistrzowski kredyt gotówkowy jest obecnie flagowym produktem kredytowym Santander Consumer Banku. Produkt jest intensywnie promowany w mediach z wykorzystaniem wizerunku Justyny Kowalczyk. Oferta jest bardzo ciekawa, ponieważ Santander nie wymaga od klienta zawarcia umowy ubezpieczenia, posiadania konta bankowego czy też przedstawiania dodatkowych zabezpieczeń kredytu. Dodatkowo oprocentowanie kredytu w całym okresie trwania umowy jest niezmienne.

Santander Consumer Bank Kredyt gotówkowy

Ze względu na koszty kredyt w Santander plasuje się na czołowych miejscach w rankingach kredytów co można sprawdzić w naszym kalkulatorze kredytowym.

Ile można pożyczyć

Wysokość pożyczki w Santander uzależniona jest od dwóch czynników: typu klienta (klient nowy czy stary) oraz kanału przez jaki chcemy uzyskać pożyczkę (placówka bankowa lub online). Na nowych klientów, którzy zdecydują się sfinalizować umowę w oddziale czeka kwota od 6 000 zł do 35 000 zł . Gdyby nowi klienci chcieli zamknąć proces starania się o pożyczkę w Santander Banku w kanale online, uzyskają tylko 15 000 zł. Z kolei klienci banku, kórzy pójdą do oddziału dostaną od 5 000 zł do 50 000 zł. W kanale online - tylko 25 000 zł.

Oprocentowanie i prowizja - koszty kredytu

Klienci mogą liczyć na oprocentowanie już od 3,99%. Dodatkowo bank deklaruje, że oprocentowanie nie zmieni się w całym okresie kredytowania!

Prowizja jest stała i wynosi 9,8% bez względu na status klienta w banku.

Wymagane dokumenty

Niestety nie - oprócz przedłożenia dokumentu tożsamości bank wymaga przedstawienia zaświadczenia o dochodach. Akceptuje jednak wiele źródeł dochodu: umowy o pracę, renty, emerytury, działalności rolniczej, działalności gospodarczej, najmu, świadczeń rehabilitacyjnych oraz zasiłku macierzyńskiego. UWAGA - minimalny akceptowany dochód to 1800 zł.

Jak otrzymać kredyt?

Umowę można zawrzeć online lub w oddziale.
OnlineOddział
1. Wyślij wniosek
2. Pracownik Santander Consumer oddzwoni i przedstawi Ci ofertę
3. Zaloguj się do aplikacji i zaakceptuj warunki umowy oraz wykonaj przelew zwrotny potwierdzający tożsamość lub
4. bezpłatnie zamów kuriera, który dostarczy dokumenty do domu
5. Gotówkę otrzymasz przekazem pocztowym lub przelewem
Wyślij wniosek i sfinalizuj umowę w oddziale

Umieszczony na stronie symulator rat w Banku Santander Consumer opiera się na ogólnodostępnych informacjach. Zachęcamy do porównania naszych wartości z ofertą dostępną w placówkach.

Na co zwrócić uwagę, wybierając kredyt gotówkowy?

Oferta bankowych kredytów gotówkowych jest tak duża, że wybór jednego z nich może okazać się niełatwym zadaniem. Co sprawdzić, porównując oferty kredytów? Przede wszystkim należy dokładnie zweryfikować wszystkie opłaty, które musi ponieść kredytobiorca. Istotne jest nie tylko samo oprocentowanie, ale szczególnie całkowity koszt zobowiązania. Zwykle nominalne oprocentowanie nie oddaje rzeczywistej wartości kredytu. W skład kosztów dodatkowych wchodzą zazwyczaj: opłata przygotowawcza, prowizja, ubezpieczenie pożyczki czy też ewentualnie opłata za skorzystanie z innej oferty banku, która wiąże się z udzieleniem finansowania. W przypadku niektórych ofert, części ze wspomnianych opłat można uniknąć, tak jak np. w Santander Consumer Bank Kredyt gotówkowy w tej instytucji finansowej jest wolny od konieczności zakupu ubezpieczenia. Ponadto dobrze jest sprawdzić też RRSO, czyli Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania.
Równie istotne dla kredytobiorcy są kwestie dotyczące spłacania zobowiązania, w tym szczególnie rodzaj rat, okres kredytowania czy możliwość skorzystania z tzw. wakacji kredytowych. Warto więc zastanowić się, jaki rodzaj rat – równych czy malejących – okaże się najkorzystniejszy w danym przypadku, a także na ile rat uda się rozłożyć zobowiązanie, aby nie było ono zbyt dużym obciążeniem dla comiesięcznego domowego budżetu. Wszystkie te czynniki wpływają znacząco na komfort spłaty kredytu.
Dopiero po sprawdzeniu wspomnianych wyżej czynników i porównaniu ich z propozycjami innych banków, można mieć pewność wyboru najlepszej możliwej oferty. Pomocne będą również profesjonalne rankingi lub kalkulatory kredytowe.

Santander Consumer Bank kalkulator kredytowy

Wspomniane kalkulatory kredytowe pozwalają w prosty sposób samodzielnie wyliczyć całkowity koszt kredytu dla określonej kwoty, z konkretnym oprocentowaniem i dla wskazanej liczby rat. Skorzystać z kalkulatora można bezpłatnie i bez wychodzenia z domu, dlatego też z całą pewnością można uznać, że narzędzie stanowi dobry sposób na znaczną oszczędność czasu.
Rozwiązania tego typu można bez trudu znaleźć zarówno na oficjalnych stronach banków, np. Santander Consumer Bank, jak i na portalach finansowych czy w profesjonalnych porównywarkach kredytów. Zestawienie propozycji wyliczonych dzięki kalkulatorom pozwoli na sprawdzenie i określenie, w której placówce można otrzymać najtańszy kredyt gotówkowy. Należy jednak mieć na uwadze, że choć kalkulatory są na bieżąco aktualizowane, to zawsze najświeższą i wiążącą ofertę przedstawi nam jedynie przedstawiciel danego banku.


Znajdz placówkę Santander Consumer Bank


Pożyczka Santander Consumer Bank - komentarze

Ocena: 2.7 Liczba ocen: 3
 • użytkownik Jacek</span>

  1/5
  2020-09-06 09:27:53

  Santander to [...].Wziołem kredyt gotówkowy i ubezpieczenie na życie .Z ubezpieczenia zrezygnował em i ubezpieczyciel zwrócił kwotę 7000 zł(koszt ubezpieczenia)Czyli Santander powinien zrobić nowy charmonogram spłaty rat albowiem kwota pożyczki zmniejszyła się o 7000 zł.Niestety Santander nie odjoł kwoty 7000 zł tylko przez 10 miesięcy spłacał moje zobowiązanie fatalne .To jest oczywiste oszustwo gdyż nie konsultowano ze mną takiego rozwiązania sprawy.Innymi słowy Santander nie obliczył nowego chaprmonograpmu gdyż byłby mniejszy procent i prowizja dla banku.Wniosłem sprawę do Sądu o efekcie końcowym napisze komentarz

 • użytkownik Andrzej</span>

  4/5
  2018-12-18 10:25:25

  Miałem do wyboru ratalke pozabankowa lub santandera. Udało się w santanderze. Płacę na czas. Nie mam przykrych doświadczeń o których czytałem na innych forach

 • użytkownik wala</span>

  3/5
  2018-10-09 13:24:39

  wszystko spoko tylko to call center. Czułem sie jak petent

Kalkulator kredytowy Santander Consumer Bank


Symulacja kosztów
 • Rata
  • Rata

   486 PLN

 • Parametry
  • Kwota kredytu

   10000 PLN

  • liczba rat

   24 msc

  • Oprocentowanie

   11.99 %

  • Prowizja

   3.29 %

  • Oprocentowanie rzeczywiste

   16.35%

 • Koszty
  • Pożyczasz

   10000 PLN

  • Koszt kredytu

   1664 PLN

Do oddania: 11 664 PLN Sprawdź!


UWAGA - przedstawione obliczenia mają charakter orientacyjny. Dokładamy wszelkich starań aby prezentowane informacje były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości jednak ostateczną wysokość raty i koszt kredytu poznasz TYLKO W BANKU!

Parametry kredytu dla przykładu reprezentatywnego

Dla kredytu gotówkowego „Zacznij dobrze” oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 08.12.2022 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 3 000 zł, stała stopa oprocentowania kredytu: 19,99%, całkowity koszt kredytu: 346,88 zł obejmuje: prowizję: 0 zł, odsetki: 335,89 zł, opłatę za wypłatę gotówki w kasie oddziału Banku: 10,99 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 22,78%, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 3 346,88 zł; wysokość 11 miesięcznych równych rat 278,91 zł ostatnia rata w wysokości 278,87 zł. Propozycja dotyczy kredytu gotówkowego „Zacznij dobrze”, z wnioskowaną kwotą 3 000 zł i okresem kredytowania na 12 miesięcy, dostępna jest dla Nowych Klientów Banku, rozumianych, jako pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, których nigdy nie łączyła żadna umowa kredytowa z Santander Consumer Bankiem lub Santander Consumer Finanse S.A. lub AIG Bank Polska S.A. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu gotówkowego z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.


Kalkulatory kredytowe

Porównania lokalne

zobacz wszystkie porównania lokalne