Wybierz parametry kredytu

Bank Pekao S.A. kalkulator kredytowy - pożyczka, kredyt gotówkowy

Bank Pekao S.A. kredyt gotówkowy - kalkulator

Rata od 466 PLN (10000 PLN / 24 rat) Zmień zapytanie

Parametry kredytu

Zalety kredytu
 • pieniądze nawet w 1 dzień od podpisania umowy
 • maksymalna kwota pożyczki do 150 tys. zł
 • posiadanie rachunku bankowego w Pekao S.A. nie jest wymagane
 • okres spłaty do 10 lat

Oprocentowanie nominalne
 • od 10.98% do 10.98%
 • Oprocentowanie może zostać obniżone o 1 p.p. w przypadku skorzystania z opcji ubezpieczenia oraz o kolejny 1 p.p. w przypadku przekazywania wynagrodzenia na rachunek bankowy w Pekao S.A.

Prowizja
 • od 0% do 0%
 • Brak prowizji

Kwota kredytu
 • od 1000 do 250000 PLN

Okres kredytowania
 • od 12 do 120 rat

Informacje dodatkowe

Rozpatrzenie wniosku
 • 0 PLN
 • Brak opłaty za rozpatrzenie wniosku

Ubezpieczenie
 • Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe. Klienci, którzy się zdecydują na jego zakup mogą wybrać jeden z trzech pakietów.

Wymagane dokumenty
 • Klienci Pekao S.A. posiadaj?cy Eurokonto na które wpływa wynagrodzenie powinni przedstawić dowód osobisty.
  Pozostałe osoby muszą przedstawić dokumenty potwierdzające zatrudnienie oraz wysokość uzyskiwanych dochodów.

  Dochody z tytułu umowy o pracę:
  - dokument tożsamości,
  - zaświadczenie o zatrudnieniu,
  - dokument potwierdzający terminowe regulowanie zobowiązań (wybrany rachunek),
  Dochody z tytułu emerytury:
  - dokument tożsamości,
  - decyzja o przyznaniu emerytury,
  - dokument potwierdzający terminowe regulowanie zobowiązań (wybrany rachunek),

  Bank akceptuje również inne źródła dochodów: z działalności gospodarczej, działalności wykonywanej osobiście, z rolnictwa.

Poręczyciel
 • Poręczyciel nie jest wymagany do kwoty 150 tys. zł. Kredyt na oświadczenie do 30 tys. zł.

Sztandarowym produktem kredytowym Banku Pekao jest pożyczka Ekspresowa (PEX). Zaletą produktu jest brak konieczności posiadania rachunku bankowego w Pekao, wysoka kwota kredytu i długi okres kredytowania (nawet do 10 lat). Na korzyść oferty przemawia także duża liczba placówek banku na terenie całego kraju. Pracownicy deklarują, że środki z pożyczki mogą zostać uruchomione nawet w 1 dzień od podpisania umowy. Naturalnie jest to pożyczka na dowolny cel.


Ile i na jak długo można pożyczyć w Banku Pekao?

Klienci mogą pożyczyć maksymalnie do 250 tys. zł. Bez zgody współmałżonka do 30 tys. zł, zaś na podstawie oświadczenia o dochodach do 30 tys. zł. Okres spłaty uzależniony jest od kwoty kredytu.

 1. Kwota pożyczki do 3 tys. zł - od roku do 3 lat
 2. Kwota pożyczki od 3 tys. zł do 15 tys. zł - 8 lat
 3. Standardowy okres spłaty to 10 lat (96 miesięcy) dotyczy kwot od 15 tys. do 250 tys. zł

Ile kosztuje pożyczka gotówkowa w Pekao?

Na koszt kredytu składa się oprocentowanie i prowizja.

Prowizja wynosi obecnie 0%.

Oprocentowanie bazowe wynosi 9,49%. Może zostać obniżone do 8,49% w przypadku skorzystania z jednej (dostępne 3) opcji ubezpieczenia. Kolejny punkt procentowy (czyli korzystniejsze warunki) można zyskać przelewając wynagrodzenia na rachunek bankowy w Pekao S.A. W naszym kalkulatorze przyjęliśmy, że o pożyczkę stara się nowy klient (nie miał relacji z bankiem) oraz nie korzysta z opcji ubezpieczenia i możliwości przekazywania pensji na rachunek w banku (nie posiada rachunku bankowego w Pekao).


Według naszego kalkulatora (stan na 19.08.2022) pożyczając 10 tys. zł (kwota udostępniana pożyczkobiorcy) na 24 miesiące:

całkowita kwota do zapłaty wyniesie: 11 016 zł

miesięczna rata kredytu: 459 zł

odsetki (całkowity koszt pożyczki): 1016 złJak złożyć wniosek o pożyczkę Ekspresową

Osoby chcące wziąć kredyt w Pekao S.A. mają trzy opcje do wyboru:

 • udać się do najbliższej placówki banku.
 • Zalogować się do bankowości internetowej (jeżeli posiadają rachunek w Pekao za pośrednictwem Pekao24 lub przy pomocy aplikacji PeoPay) i z poziomu serwisu transakcyjnego wypełnić wniosek. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej dokumenty można zaakceptować w aplikacji (peo pay) lub serwisie transakcyjnym (pekao24).
 • poprosić o kontakt pracownika banku (np. na naszej stronie)


Decydując się na pożyczkę gotówkową na niespodziewany zakup, wyjazd czy prezent dla najbliższej osoby, należy uwzględnić wiele czynników. Nasz kalkulator kredytowy wśród najkorzystniejszych ofert z różnych banków wyróżnił Bank Pekao S.A. z wyjątkową propozycją Pożyczki Ekspresowej.

SPRAWDŹ BEZPŁATNIE


Czy wnioskując o pożyczkę trzeba mieć konto osobiste?

Nie - nie ma obowiązku posiadania konta bankowego w Banku Pekao podczas wnioskowania o pożyczkę. Naturalnie klienci banku mają łatwiej, ponieważ mogą złożyć wniosek już z poziomu aplikacji lub strony bankowej a następnie zdalnie podpisać umowę.


Czy w Pekao dostępny jest kredyt samochodowy?

Bank Pekao nie oferuje typowego kredytu samochodowego. Klienci chcący sfinansować zakup auta, powinni skorzystać ze standardowej oferty kredytu gotówkowego dostępnego w naszym serwisie.


Wcześniejsza spłata pożyczki Pekao

Naturalnie wcześniejsza spłata pożyczki jest możliwa. W takiej sytuacji bank zwróci część zapłaconej prowizji. Nie zapłacimy także odsetek od nadpłacanej wartości kapitału. Procedura wcześniejszej spłaty kredytu uzależniona jest od tego, kiedy była dokonywana nadpłata:

a. w przypadku wcześniejszych spłat dokonanych od 11.09.2019 r. rozliczenie kosztów udzielenia pożyczki jest dokonywane automatycznie a środki są zwracane na rachunek klienta,

b. w przypadku wcześniejszych spłat dokonanych przed 11.09.2019 r. należy złożyć reklamację w dowolnej placówce banku. reklamację


Kredyt konsolidacyjny w Pekao

W Banku Pekao zaciągnąć można także kredyt konsolidacyjny.  Kredyt konsolidacyjny pozwala na jednorazową spłatę innych zobowiązań i zastąpienia ich jednym kredytem (dzięki czemu obniżymy comiesięczne zobowiązania). Obecnie maksymalna kwota takiego kredytu wynosi 250 tys. zł a RRSO (na dzień 02.09.2022- 13,79%).

Klienci, którzy skorzystają z tej oferty i oprócz spłaty innych zobowiązań pożyczą jeszcze dodatkowe środki na inny cel (nie więcej niż 50% spłacanych zobowiązań) mogą liczyć na prowizję w wysokości 0%. W przypadku konsolidacji można także opóźnić spłatę rat o 3 miesiące.

SPRAWDŹ BEZPŁATNIE


Kalkulator kredytu mieszkaniowego

W naszym serwisie nie udostępniamy usługi kalkulacji raty kredytu hipotecznego ani też nie jesteśmy w stanie ocenić szansy na otrzymanie takiego kredytu. Skupiamy się na kredytach i pożyczkach gotówkowych. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z bankiem w celu wyliczenia wysokości raty twojego kredytu. Więcej informacji można uzyskać podczas bezpośredniego kontaktu z bankiem. Rozmowa z konsultantem pozwoli także wstępnie ustalić zdolność kredytową klienta.


Znajdz placówkę Bank Pekao S.A.

Lista oddziałów Pekao


Pożyczka Bank Pekao S.A. - komentarze

Ocena: 3.6 Liczba ocen: 5

  UWAGA - opinie nie zostały potwierdzone zakupem

 • użytkownik Adam</span>

  2/5
  2019-12-19 11:56:04

  jakiekolwiek oferty bankowe z oprocentowaniem zmiennym i RRSO powyżej 9% to zwyczajne ździerstwo i oszustwo. (nie wspominam już o jakichś prowizjach! - co to w ogóle jest? HARACZ za to, że chcę pożyczyć pieniądze?!) RRSO może być nawet 1% ale jak jest w pożyczce zmienne oprocentowanie to może się okazać że wzrośnie ono w czasie spłacania kredytu nagle o 1000% i nikt im nic nie zrobi. A ty płacz i płać kredytobiorco! Już się na tym przejechałe raz, i wystarczy. Kredyt owszem ale RRSO MNIEJ NIŻ 9% i STAŁA RATA i STAŁE OPROCENTOWANIE POŻYCZKI !!!

 • użytkownik CaroParo</span>

  3/5
  2018-10-08 12:06:12

  Kiedyś miałem u nich opóźnienie w spłacie około 2 miesięcy. Finalnie wszystko spłaciłem ale zastanawiam się czy po obsuwie sprzed 3 lat mam jeszcze szansę na kredyt.

 • użytkownik Kate</span>

  4/5
  2018-11-12 06:37:51

  Tylko 4 punkty bo czekałam jeden dzień na przelew. Decyzję dostałam praktycznie od ręki ale nie spieszyli się z uruchomieniem środków.

 • użytkownik Gregor</span>

  5/5
  2018-12-11 06:10:39

  Jestem klientem banku więc było całkiem szybko i taniej niż dla człowieka z ulicy. Fajnie, że zrezygnowali z tych bezsensownych kart identyfikujących klienta.

 • użytkownik ObywatelPiatek</span>

  4/5
  2019-01-14 13:44:21

  Oddział na każdym roku. To ich przewaga. Instytucja nie porywa ale oferta kredytowa dobra.

Kalkulator kredytowy Bank Pekao S.A.


Symulacja kosztów
 • Rata
  • Rata

   466 PLN

 • Parametry
  • Kwota kredytu

   10000 PLN

  • liczba rat

   24 msc

  • Oprocentowanie

   10.98 %

  • Prowizja

   0 %

  • Oprocentowanie rzeczywiste

   11.54%

 • Koszty
  • Pożyczasz

   10000 PLN

  • Koszt kredytu

   1184 PLN

Do oddania: 11 184 PLN Sprawdź!


UWAGA - przedstawione obliczenia mają charakter orientacyjny. Dokładamy wszelkich starań aby prezentowane informacje były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości jednak ostateczną wysokość raty i koszt kredytu poznasz TYLKO W BANKU!

Parametry kredytu dla przykładu reprezentatywnego

RRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 11,56% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 13 297 zł, pożyczka zaciągnięta na 38 miesięcy, oprocentowanie zmienne 10,98% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 2 505,51 zł (w tym: odsetki 2 505,51 zł), całkowita kwota do zapłaty 15 802,51 zł, płatna w 37 ratach miesięcznych po 415,86 zł, 38. rata wyrównująca 415,69 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 13 297 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 24.01.2024 r. Oferta ważna do 29.02.2024 roku i dotyczy Pożyczki Ekspresowej. Z preferencyjnych warunków cenowych mogą skorzystać nowi klienci (nieposiadający jakichkolwiek czynnych produktów/ umów z Bankiem Pekao S.A. na dzień złożenia wniosku o pożyczkę) lub klienci posiadający wyłącznie kredyt ratalny w Banku Pekao S.A., którzy w okresie obowiązywania oferty złożą formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej ofercie specjalnej. Minimalny okres spłaty wynosi 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty wynosi 120 miesięcy. Dla pożyczek od 1 000 zł do 2 999 zł okres spłaty wynosi od 1 roku do 3 lat. Dla pożyczek od 3 000 zł do 14 999 zł do 8 lat, a dla pożyczek od 15 000 do 250 000 zł spłatę rat możesz rozłożyć do 10 lat.


Kalkulatory kredytowe

Porównania lokalne

zobacz wszystkie porównania lokalne