Wybierz parametry kredytu

Pożyczka gotówkowa Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. kredyt gotówkowy - kalkulator

Rata od 489 PLN (10000 PLN / 24 rat) Zmień zapytanie

Parametry kredytu

Zalety kredytu
 • pieniądze nawet w 1 dzień od podpisania umowy
 • maksymalna kwota pożyczki do 150 tys. zł
 • posiadanie rachunku bankowego w Pekao S.A. nie jest wymagane
 • okres spłaty do 10 lat

Oprocentowanie nominalne
 • od 8% do 10%
 • Oprocentowanie może zostać obniżone o 1 p.p. w przypadku skorzystania z opcji ubezpieczenia oraz o kolejny 1 p.p. w przypadku przekazywania wynagrodzenia na rachunek bankowy w Pekao S.A.

Prowizja
 • od 6% do 6%
 • Prowizja jest stała i może być kredytowana

Kwota kredytu
 • od 1000 do 150000 PLN

Okres kredytowania
 • od 12 do 96 rat

Informacje dodatkowe

Rozpatrzenie wniosku
 • 0 PLN
 • Brak opłaty za rozpatrzenie wniosku

Ubezpieczenie
 • Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe. Klienci, którzy się zdecydują na jego zakup mogą wybrać jeden z trzech pakietów.

Wymagane dokumenty
 • Klienci Pekao S.A. posiadający Eurokonto na które wpływa wynagrodzenie powinni przedstawić dowód osobisty.
  Pozostałe osoby muszą przedstawić dokumenty potwierdzające zatrudnienie oraz wysokość uzyskiwanych dochodów.

  Dochody z tytułu umowy o pracę:
  - dokument tożsamości,
  - zaświadczenie o zatrudnieniu,
  - dokument potwierdzający terminowe regulowanie zobowiązań (wybrany rachunek),
  Dochody z tytułu emerytury:
  - dokument tożsamości,
  - decyzja o przyznaniu emerytury,
  - dokument potwierdzający terminowe regulowanie zobowiązań (wybrany rachunek),

  Bank akceptuje również inne źródła dochodów: z działalności gospodarczej, działalności wykonywanej osobiście, z rolnictwa.

Poręczyciel
 • Poręczyciel nie jest wymagany do kwoty 150 tys. zł.

Sztandarowym produktem kredytowym Banku Pekao S.A. jest pożyczka Ekspresowa (PEX). Zaletą produktu jest brak konieczności posiadania rachunku bankowego w Pekao, wysoka kwota i długi okres kredytowania. Na korzyść oferty przemawia także duża liczba placówek banku na terenie całego kraju. Pracownicy deklarują, że środki z pożyczki mogą zostać uruchomione nawet w 1 dzień od podpisania umowy.

Ile i na jak długo można pożyczyć w Banku Pekao S.A.?

Klienci mogą pożyczyć do 150 tys. zł. Bez zgody współmałżonka do 30 tys. zł, zaś na podstawie oświadczenia o dochodach do 10 tys. zł.
Standardowy okres spłaty to 8 lat (96 miesięcy). Jednak w przypadku wyższych kwot (bez zabezpieczenia hipotecznego) - od 30 do 150 tys. zł - okres ten może być wydłużony do 10 lat.

Koszty pożyczki

Na podstawowe koszty składa się oprocentowanie i prowizja.
Prowizja jest stała i wynosi 6% dla nowych klientów.
Oprocentowanie bazowe wynosi 10%. Może zostać obniżone do 9% w przypadku skorzystania z jednej (dostępne 3) opcji ubezpieczenia. Kolejny punkt procentowy (obniżka do 8%) można zyskać przelewając wynagrodzenia na rachunek bankowy w Pekao S.A. W naszym kalkulatorze przyjęliśmy, że o pożyczkę stara się nowy klient (nie miał relacji z bankiem) oraz nie korzysta z opcji ubezpieczenia i możliwości przekazywania pensji na rachunek w banku.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę Ekspresową

Osoby chcące otrzymać pożyczkę w Pekao S.A. mają trzy opcje do wyboru:
 • udać się do najbliższej placówki banku
 • zalogować się do bankowości internetowej (jeżeli posiadają rachunek w Pekao) i z poziomu serwisu transakcyjnego wypełnić wniosek,
 • poprosić o kontakt pracownika banku (np. na naszej stronie)
SPRAWDŹ BEZPŁATNIE

Decydując się na pożyczkę gotówkową na niespodziewany zakup, wyjazd czy prezent dla najbliższej osoby, należy uwzględnić wiele czynników. Nasz kalkulator kredytowy wśród najkorzystniejszych ofert z różnych banków wyróżnił Bank Pekao S.A. z wyjątkową propozycją Pożyczki Ekspresowej.

Solidny partner
Bank Pekao S.A. znany jest na polskim rynku finansowym ze swojej solidności i profesjonalnej obsługi. Do atutów Banku oraz jego produktów należą stabilność i bezpieczeństwo. Bank Pekao S.A. wchodzi w skład grona najsilniejszych kapitałowo instytucji świadczących usługi finansowe w Europie Środkowo-Wschodniej. To polski największy bank korporacyjny i lider segmentu bankowości prywatnej. Obsługuje ponad 5 milionów klientów. Działalność Banku Pekao S.A. od szeregu już lat zyskuje uznanie specjalistów za partnerstwo w kontaktach z klientami i wysokie kompetencje pracowników. Został wielokrotnie nagrodzony za innowacyjność oraz atrakcyjne rozwiązania finansowo-inwestycyjne. PEX jest jednym z nich.

PEX - szybko, łatwo i wygodnie
To uniwersalny produkt finansowy dla szerokiego grona odbiorców. Z propozycji banku może skorzystać każdy pełnoletni obywatel Polski. PEX cieszy się niesłabnącą popularnością ze względu na stosunkowo niskie koszty, długi okres spłaty oraz małe wymagania, np. brak konieczności posiadania rachunku w banku. Może być on jednak dodatkowym atutem, ponieważ posiadając konto w banku Pekao S.A., na które wpływa wynagrodzenie lub emerytura, nie jest konieczne przedstawienie zaświadczenia o dochodach. Jedyny dokument, jaki należy posiadać to dowód osobisty. Poza łatwością uzyskania środków PEX stanowi również pożyczkę niezwykle elastyczną. Można swobodnie wybrać dzień płatności miesięcznej raty. Ponadto Bank daje możliwość rezygnacji z ubezpieczenia. Nie pobierana jest także prowizja za wcześniejszą spłatę zobowiązania. Dopuszczalny okres kredytowania jest jednym z dłuższych na rynku. Uzasadnienie celu pożyczki nie jest koniecznością przy składaniu wniosku w Banku Pekao. Kredyt gotówkowy może być przeznaczony na dowolny cel. Dodatkowo Bank bardzo często oferuje ciekawe promocje – np. odroczenie spłaty pierwszej raty o 3 miesiące.

Przykład
Za skorzystanie z pożyczki w wysokości 1000 zł ze spłatą rozłożoną na 24 miesięczne raty w wysokości 49zł, należy zapłacić około 176 zł. Są to wartości przewidywane. Dopiero po podaniu większej liczby danych i rozmowie z przedstawicielem można uzyskać precyzyjną ofertę dopasowaną do indywidualnych preferencji i potrzeb. Zachęcamy zatem do kontaktu z przedstawicielem Banku Pekao. Może okazać się, że placówka może zaoferować dodatkowe zniżki, promocje lub ulgi.

Ocena
Jak w rankingach plasuje się oferta banku Pekao? Kalkulator kredytowy na naszej stronie internetowej od dawna trafnie i precyzyjnie wylicza wysokość rat, oprocentowanie rzeczywiste (RRSO), całkowitą kwotę do spłaty wraz z harmonogramem oraz porównuje wybrane produkty. Bank Pekao zawsze zajmuje czołowe lokaty. Z pożyczki PEX z pewnością warto skorzystać, jeśli potrzebuje się pożyczyć dużą sumę pieniędzy i chce się ją spłacać w niewysokich ratach. Łatwo dostępna pożyczka ekspresowa banku Pekao S.A. może z powodzeniem konkurować z ofertami kredytów gotówkowych u największych graczy rynkowych. Koszty pożyczki PEX są dużo niższe niż standardowe, a dodatkowo Bank Pekao S.A. gwarantuje przejrzystość warunków oraz stabilność.


Pożyczka Bank Pekao S.A. - opinie

Ocena: 3.6 Liczba ocen: 5
 • użytkownik Adam</span>

  2/5
  2019-12-19 11:56:04

  jakiekolwiek oferty bankowe z oprocentowaniem zmiennym i RRSO powyżej 9% to zwyczajne ździerstwo i oszustwo. (nie wspominam już o jakichś prowizjach! - co to w ogóle jest? HARACZ za to, że chcę pożyczyć pieniądze?!) RRSO może być nawet 1% ale jak jest w pożyczce zmienne oprocentowanie to może się okazać że wzrośnie ono w czasie spłacania kredytu nagle o 1000% i nikt im nic nie zrobi. A ty płacz i płać kredytobiorco! Już się na tym przejechałe raz, i wystarczy. Kredyt owszem ale RRSO MNIEJ NIŻ 9% i STAŁA RATA i STAŁE OPROCENTOWANIE POŻYCZKI !!!

 • użytkownik CaroParo</span>

  3/5
  2018-10-08 12:06:12

  Kiedyś miałem u nich opóźnienie w spłacie około 2 miesięcy. Finalnie wszystko spłaciłem ale zastanawiam się czy po obsuwie sprzed 3 lat mam jeszcze szansę na kredyt.

 • użytkownik Kate</span>

  4/5
  2018-11-12 06:37:51

  Tylko 4 punkty bo czekałam jeden dzień na przelew. Decyzję dostałam praktycznie od ręki ale nie spieszyli się z uruchomieniem środków.

 • użytkownik Gregor</span>

  5/5
  2018-12-11 06:10:39

  Jestem klientem banku więc było całkiem szybko i taniej niż dla człowieka z ulicy. Fajnie, że zrezygnowali z tych bezsensownych kart identyfikujących klienta.

 • użytkownik ObywatelPiatek</span>

  4/5
  2019-01-14 13:44:21

  Oddział na każdym roku. To ich przewaga. Instytucja nie porywa ale oferta kredytowa dobra.

Kalkulator kredytowy Bank Pekao S.A.


Symulacja kosztów
 • Rata
  • Rata

   489 PLN

 • Parametry
  • Kwota kredytu

   10000 PLN

  • liczba rat

   24 msc

  • Oprocentowanie

   10 %

  • Prowizja

   6 %

  • Oprocentowanie rzeczywiste

   17.07%

 • Koszty
  • Pożyczasz

   10000 PLN

  • Koszt kredytu

   1736 PLN

Do oddania: 11 736 PLN Sprawdź!


UWAGA - przedstawione obliczenia mają charakter orientacyjny. Dokładamy wszelkich starań aby prezentowane informacje były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości jednak ostateczną wysokość raty i koszt kredytu poznasz TYLKO W BANKU!

Parametry kredytu dla przykładu reprezentatywnego

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki wynosi 8,97% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 9811,00 zł, pożyczka zaciągnięta na 38 miesięcy, oprocentowanie zmienne 6,00% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 1 435,86 zł (w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 408,79 zł (4,00%), odsetki 1 027,07 zł), całkowita kwota do zapłaty 11 246,86 zł płatna w 37 ratach miesięcznych po 295,97 zł, 38. rata wyrównująca 295,97 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 9811,00 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 22.06.2021 r.


Kalkulatory kredytowe

Porównania lokalne

zobacz wszystkie porównania lokalne