Wirtualny doradca

Nie trać czasu na szukanie! Dopasuj pożyczkę gotówkową do swoich możliwości

Odpowiedz na kilka pytań - pokażemy Ci wyniki bez konieczność zostawiania numeru telefonu oraz innych danych kontaktowych!wirtualny doradca - wizualizacja wyników

ROBO DORADCA - podstawowe informacje

Robo Doradca (lub inaczej wirtualny doradca kredytowy) jest narzędziem wypełniającym lukę pomiędzy porównywarkami kredytów i pożyczek a platformami na których otrzymasz pożyczkę w pełni online bez konieczności wychodzenia z domu. Jeżeli chciałbyś sprawdzić na który bank lub firmę pożyczkową możesz liczyć, ale nie chcesz wypełniać wniosku (podawać danych i weryfikować się w BIK) to nasz wirtualny doradca kredytowy jest właśnie dla Ciebie.

Jak działa nasz ekspert kredytowy online


  1. Krok 1

    Wskazujesz kwotę kredytu oraz okres spłaty

  2. Krok 2

    W formie prostej ankiety odpowiadasz na kilka pytań (źródło i wysokość dochodu, kondycję finansową, historię kredytową, wiek )

  3. Krok 3

    Na podstawie odpowiedzi system rekomenduje Ci kilka produktów, które są dla Ciebie najkorzystniejsze lub masz największe szanse aby je otrzymać

Zalety doradcy kredytowego online


Proces jest szybki i intuicyjny. Od rozpoczęcia ankiety do otrzymania wyników mija zwykle kilkadziesiąt sekund.

Oszczędzamy Twój czas. Poszukując kredytu można odwiedzić kilka banków i zapytać o ofertę kilka firm pożyczkowych. Jednak dzięki nam znacznie zawęzisz zakres poszukiwań i wyeliminujesz oferty w przypadku których nie spełniasz wymogów formalnych (np. źródło, wysokość i czas otrzymywania dochodu).

Gwarantujemy Cię pełną anonimowość. Nie pytamy o Twoje dane osobowe i nie uzależniamy pokazania wyników od wskazania adresu email czy numeru telefonu.

Po skorzystaniu z naszych usług nie zostaniesz zasypany spamem ani dziesiątkami telefonów od banków i firm pożyczkowych. Sam decydujesz z której oferty skorzystasz.

Nie zostawiamy śladu w BIK ani innych bazach, ponieważ ich nie sprawdzamy. Jest to tak zwany „soft scoring” a jego wynik jest uzależniony od ilości prawdziwych odpowiedzi jakich udzielisz.

Od naszych użytkowników nie pobieramy żadnej prowizji. Oferty, które wyświetli Ci nasz doradca kredytowy online są identyczne z tymi dostępnymi w bankach i firmach pożyczkowych.

Niestety nasz internetowy doradca kredytowy nie oferuje jeszcze kontaktu za pośrednictwem czatu. Pracujemy nad tym rozwiązaniem. Będziemy wdzięczny za wszystkie uwagi i wskazówki. Zapraszamy do kontaktu.