Wirtualny doradca - nie trać czasu na szukanie!
Dopasuj pożyczkę gotówkową do swoich możliwości.

Odpowiedz na kilka pytań - pokażemy Ci wyniki bez konieczność zostawiania numeru telefonu czy innych danych kontaktowych!
ROBO DORADCA - podstawowe informacje

Robo Doradca (lub inaczej wirtualny doradca kredytowy) jest narzędziem wypełniającym lukę pomiędzy porównywarkami kredytów i pożyczek a platformami na których otrzymasz pożyczkę w pełni online bez konieczności wychodzenia z domu. Jeżeli chciałbyś sprawdzić na który bank lub firmę pożyczkową możesz liczyć, ale nie chcesz wypełniać wniosku (podawać danych i weryfikować się w BIK) to nasz wirtualny doradca kredytowy jest właśnie dla Ciebie.

Jak działa nasz ekspert kredytowy online

  • wskazujesz kwotę kredytu oraz okres spłaty,
  • w formie prostej ankiety (wygodnej do obsłużenia także na smartfonie) odpowiadasz na kilka pytań ankietowych (źródło i wysokość dochodu, kondycję finansową, historię kredytową, wiek ),
  • na podstawie odpowiedzi system rekomenduje Ci kilka produktów, które są dla Ciebie najkorzystniejsze lub (kiedy masz nieco gorszą historię kredytową i sytuację finansową) masz największe szanse aby je otrzymać.

Zalety doradcy kredytowego online

  • Proces jest szybki i intuicyjny. Od rozpoczęcia ankiety do otrzymania wyników mija zwykle kilkadziesiąt sekund.
  • Oszczędzamy Twój czas. Poszukując kredytu można odwiedzić kilka banków i zapytać o ofertę kilka firm pożyczkowych. Jednak dzięki nam znacznie zawęzisz zakres poszukiwań i wyeliminujesz oferty w przypadku których nie spełniasz wymogów formalnych (np. źródło, wysokość i czas otrzymywania dochodu).
  • Gwarantujemy Cię pełną anonimowość. Nie pytamy o Twoje dane osobowe i nie uzależniamy pokazania wyników od wskazania adresu email czy numeru telefonu.
  • Po skorzystaniu z naszych usług nie zostaniesz zasypany spamem ani dziesiątkami telefonów od banków i firm pożyczkowych. Sam decydujesz z której oferty skorzystasz.
  • Nie zostawiamy śladu w BIK ani innych bazach, ponieważ ich nie sprawdzamy. Jest to tak zwany „soft scoring” a jego wynik jest uzależniony od ilości prawdziwych odpowiedzi jakich udzielisz.
  • Od naszych użytkowników nie pobieramy żadnej prowizji. Oferty, które wyświetli Ci nasz doradca kredytowy online są identyczne z tymi dostępnymi w bankach i firmach pożyczkowych.

Pamiętaj jednak, że nasze rekomendacje nie stanowią oferty w myśl Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby prezentowane informacje były wiarygodne i aktualne, jednak ostateczną ofertę otrzymasz w banku lub firmie pożyczkowej.

Niestety nasz internetowy doradca kredytowy nie oferuje jeszcze kontaktu za pośrednictwem czatu. Pracujemy nad tym rozwiązaniem. Będziemy wdzięczny za wszystkie uwagi i wskazówki. Zapraszamy do kontaktu.

Zobacz jak to działa