Pożyczka dla osób bezrobotnych

Możliwości uzyskania pożyczki przez osobę bezrobotną są bardzo ograniczone choć nie są niemożliwe. Największym problemem jest teoretyczny brak dochodów.

Zwykle osoby bezrobotne dorabiają drobne kwoty, jednak nie potrafią takiego dochodu udokumentować. To zamyka im drogę do uzyskania kredytu / pożyczki w banku.

Można jednak odszukać prywatne firmy pożyczkowe, które są w stanie udzielić pożyczki nawet osobie bezrobotnej. Niestety, maksymalna kwota na jaką mogą liczyć to 200 - 1000 zł. Pożyczkę należy spłacić w przeciągu miesiąca. Dodatkowo jej koszt jest bardzo wysoki. Średnio jest to 20-25 zł za każde pożyczone 100 zł

Aby odszukać pożyczkę dla bezrobotnych należy przejść do sekcji pożyczek pozabankowych. W kolumnie "wymagany dochód" znajduje się informacja na temat dochodu jaki jest wymagany od potencjalnego pożyczkobiorcy. Mimo, iż w większości przypadków firmy nie wskazują konkretnej kwoty, mogą poprosić o udokumentowanie wpływów na konto za okres ostatnich 3 miesięcy. Zanim zdecydujemy się więc na konkretną ofertę, należy zapoznać się ze szczegółami.

 zł
 mce

Zanim udasz się do placówki zapytaj konsultanta czy masz szansę na kredyt

Pożyczka gotówkowa Alior Bank
RRSO: 10.35%
do spłaty: 11064 zł
rata od

461 zł


autor: