Czy warto korzystać z pożyczek pozabankowych

Pożyczki pozabankowe posiadają kilka niekwestionowanych zalet, których nie znajdziemy w standardowych produktach bankowych. Najważniejszym czynnikiem przemawiającym na ich korzyść jest wysoka przyznawalność.

Większości instytucji pozabankowych nie interesuje nasza historia w Biurze Informacji Kredytowej. Obecnie tylko jedna znana nam firma sprawdza klienta w BIK'u i Krajowym Rejestrze Długów. Oznacza to, że nawet jeżeli nasza historia kredytowa nie jest nieskazitelna to i tak mamy szansę na kredyt.
Pozabankowe instytucje pożyczkowe nie wymagają także zaświadczenia o dochodach czy też umowy o pracę. W skrajnych sytuacjach mogą poprosić nas o przedstawienie wyciągu z konta bankowego.

Duże znaczenie dla osób poszukujących kredytu ma także możliwość szybkiego otrzymania gotówki. Pożyczki pozabankowe przyznawane są tego samego dnia. Klient może wysłać wniosek online, telefonicznie lub sms. Po zweryfikowaniu danych osobowych środki przelewane są na konto bankowe lub dostarczane do domu. W ciągu kilku dni do klienta trafia umowa kredytowa, którą musi podpisać i odesłać. Co istotne - umowę wystarczy podpisać raz - środki można otrzymać wielokrotnie w ciągu roku. Warunkiem jest spłata poprzedniej pożyczki. Banki pozostają pod tym względem w tyle, tylko niektóre z nich są w stanie w ciągu kilkunastu minut udzielić kredytu.

 zł
 mce

Zanim udasz się do placówki zapytaj konsultanta czy masz szansę na kredyt

Pożyczka gotówkowa Alior Bank
RRSO: 10.35%
do spłaty: 11064 zł
rata od

461 zł


autor: