Wybierz parametry kredytu

Kredyt gotówkowy Santander Bank Polska

Santander Bank Polska kredyt gotówkowy - kalkulator

Rata od 490 PLN (10000 PLN / 24 rat) Zmień zapytanie

Parametry kredytu

Zalety kredytu
 • możesz zaciągnąć kredyt w wysokości 20-krotności swoich zarobków netto, maksymalnie do 300 000 zł
 • bez zaświadczeń dla stałych klientów
 • bez dodatkowych zabezpieczeń? i poręczycieli

Oprocentowanie nominalne
 • od 15.99% do 15.99%
 • Uśredniona wartość oprocentowania oferowana klientom

Prowizja
 • od 0% do 0%
 • Uśredniona wartość prowizji oferowana klientom

Kwota kredytu
 • od 10000 do 300000 PLN

Okres kredytowania
 • od 3 do 120 rat

Informacje dodatkowe

Rozpatrzenie wniosku
 • 0 PLN
 • Rozpatrzenie wniosku jest darmowe

Ubezpieczenie
 • Ubezpieczenie nie jest wymagane.

Wymagane dokumenty
 • Aby uzyskać kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska wystarczy:
  stałe zatrudnienie i zamieszkanie w Polsce,
  pełnoletność i pełna zdolność do podejmowania czynności prawnych, czyli nabywania praw i zaciągania zobowiązań we własnym imieniu, posiadanie stałego i udokumentowanego źródła dochodów (jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, możesz złożyć wniosek o kredyt gotówkowy).

Poręczyciel
 • brak

Santander Bank Polska powstał na bazie Banku Zachodniego BZ WBK. Bank posiada w swojej ofercie kilka rodzajów kredytów gotówkowych: standardowy kredyt (obliczenia w naszej porównywarce dotyczą tej oferty), kredyt gotówkowy "Lżejsza rata", "Kredyt z kontem jakie chcę" oraz limit kredytowy w koncie. Santander deklaruje na swojej stronie, że na decyzję kredytową nie trzeba czekać dłużej niż 10 minut od momentu złożenia wniosku (naturalnie dotyczy wizyty w placówce bankowej).

Ile można pożyczyć

Osoby ubiegające się o kredyt w Santander Bank Polska mogą pożyczyć od 1000 zł do 150 tys zł. Maksymalna kwota pożyczki nie może przekroczyć 20-krotności dochodów netto.

Koszty kredytu

Na podstawowe koszty kredytu składa się oprocentowanie oraz prowizja.
Prowizja wynosi 9,99% i nie może być niższa niż 50 zł. Jest stała dla wszystkich klientów.
Wysokość oprocentowania ustalana jest indywidualnie dla każdego Wnioskodawcy na podstawie analizy zdolności kredytowej i oceny ryzyka kredytowego banku. Zawiera się w przedziale od 4,99% do 9,79%. Dla dłuższych okresów kredytowania bank proponuje oprocentowanie zmienne rozumiane jako stopa referencyjna NBP + marża banku.

Dla kogo kredyt w Santander Bank Polska (dawny Bank Zachodni WBK)

Warunkiem otrzymania kredytu jest
 • miejsce zamieszkania w Polsce
 • pełnoletność i pełna zdolność do podejmowania czynności prawnych
 • stałe źródło dochodów
 • ostatni i najważniejszy wymóg to posiadanie zdolności kredytowej
Do prawidłowego uzupełnienia wniosku niezbędny jest numer PESEL, numer dowodu osobistego oraz dane adresowe. Poza tym dane aktualnego pracodawcy takie jak nazwa, adres, telefon kontaktowy, NIP, regon. Kolejny wymóg to wysokość średnich dochodów netto z ostatnich trzech miesięcy, dane o zaciągniętych kredytach i innych zobowiązaniach finansowych.

Jak złożyć wniosek

Wniosek o kredyt można złożyć na trzy sposoby.
1. Zostawiając dane kontaktowe na naszej stronie (wniosek kontaktowy). Na tej podstawie z klientem skontaktuje się pracownik banku i zaprosi do placówki.
2. Udając się bezpośrednio do placówki bankowej lub dzwoniąc na infolinię.
3. Składając wniosek online przez bankowość elektroniczną.

Santander Bank kredyt gotówkowy – najważniejsze zalety i korzyści

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy w Santander Banku jest:
- łatwe – wystarczy wypełnić i złożyć wniosek w dowolnej placówce banku, dzwoniąc pod numer specjalnej infolinii lub za pośrednictwem usług bankowości elektronicznej;
- szybkie – decyzja kredytowa jest wydawana w maksymalnie 10 minut od momentu złożenia wniosku w placówce;
- bez zaświadczeń – stali klienci banku nie muszą dostarczać zaświadczeń, natomiast osoby niebędące klientami muszą donieść jedynie zaświadczenie o wysokości dochodów z ostatnich miesięcy;
- na duże kwoty – można otrzymać od 1 000 do nawet 150 000 zł (20-krotność zarobków netto wnioskodawcy);
- na długi czas – okres spłaty wynosi nawet 120 miesięcy (dla kwoty kredytu min. 20 000 zł);
- bez dodatkowych poręczycieli i zabezpieczeń;
- z możliwym ubezpieczeniem – bank do kredytu oferuje dwa warianty ubezpieczenia, z których można skorzystać, jednak nie jest to obowiązkowe: pakiet Życie Plus to ochrona na wypadek kalectwa, pobytu w szpitalu, złamania itp., natomiast Życie i Praca zapewnia m.in. wypłatę środków z tytułu utraty zatrudnienia;
- w promocyjnej ofercie – Santander Bank często organizuje akcje promocyjne dla nowych i obecnych klientów, w ramach których można np. uzyskać kredyt gotówkowy z prowizją wynoszącą 0% lub bez innych dodatkowych opłat.

Co jest potrzebne do wypełnienia wniosku?

Do wypełnienia wniosku w Santander Banku konieczne są:
- dane osobowe, w tym m.in. numer i seria dowodu osobistego, PESEL oraz adres zamieszkania;
- wysokość średnich dochodów netto z ostatnich trzech miesięcy – w przypadku nieznajomości kwoty, należy dostarczyć wypełnione przez pracodawcę specjalne zaświadczenie o zarobkach albo poprosić go o odpowiednie wyliczenia;
- dane aktualnego pracodawcy, tzn. nazwa, NIP, regon, adres i telefon kontaktowy do firmy (znaleźć je można na pieczęci firmowej lub podpisanej umowie o zatrudnieniu);
- data zawarcia umowy o pracę z firmą lub też data przyznania renty/świadczenia emerytalnego;
- informacje o ewentualnie posiadanych kredytach i innych zobowiązaniach finansowych.

Santander bank kalkulator kredytowy

Celem uzyskania informacji na temat szczegółowych kosztów kredytu gotówkowego w Santander Bank, warto skorzystać ze specjalnego kalkulatora kredytowego. Narzędzie to umożliwia szybkie i łatwe sprawdzenie nie tylko całkowitej kwoty zobowiązania kredytowego, ale również tego, jak wypada oferta od Santander Banku na tle konkurencyjnych instytucji finansowych. Dzięki tej prostej, wręcz intuicyjnej w obsłudze aplikacji, można za darmo i bez wychodzenia z domu porównać nawet kilkanaście propozycji kredytów i wybrać najkorzystniejszą.

Na co można przeznaczyć kredyt gotówkowy w Santander Banku?

Kredyt można wydać na dowolny cel, również na spłatę zobowiązań w innych bankach albo instytucjach finansowych. Nie ma więc przeszkód, aby – w zależności od wysokości pożyczki – pieniądze przeznaczyć na nowy samochód, dofinansowanie mieszkania, wymarzone wakacje rodzinne, remont domu, zakup sprzętu AGD i RTV lub inne zakupy.


Znajdz placówkę Santander Bank Polska

Lista oddziałów Santander


Pożyczka Santander Bank Polska - komentarze

Ocena: 4 Liczba ocen: 4

  UWAGA - opinie nie zostały potwierdzone zakupem

 • użytkownik Olkiś</span>

  3/5
  2018-12-23 14:32:21

  dostałam od nich jedną ze słabszych ofert - droga. Kiedyś mialam tam konto i wydawało mi się, że wezmą to pod uwagę. Waźne, że kredyt jest

 • użytkownik Krystian</span>

  4/5
  2018-12-05 10:25:23

  Oferta ok . Daję oczko mniej bo czekałem na odzew doradcy ponad tydzień. Sporo się nabiegałem za papierami bo wykonuję wolny zawód ale liczyłem się z tym.

 • użytkownik jakaoniterazmajaoferte</span>

  4/5
  2018-11-12 07:23:42

  To jest w koncu bz wbk, santander czy deutsche bank? nie wiem jakie opinie mam czytać w sieci. Miałem kiedys epizod z opóźnieniem w spłacie i nie wiem jakie mam szanse na kredyt.

 • użytkownik lolmistrz</span>

  5/5
  2019-01-09 15:35:48

  sporo placówek szczególnie u mnie we wrocławiu. Kredyt dostałem od ręki ale jestem ich klientem, mam tam konto i przelewam wynagrodzenie. Także ta pozytywna decyzja kredytowa to raczej nie jest mistrzostwo świata :D

Kalkulator kredytowy Santander Bank Polska


Symulacja kosztów
 • Rata
  • Rata

   490 PLN

 • Parametry
  • Kwota kredytu

   10000 PLN

  • liczba rat

   24 msc

  • Oprocentowanie

   15.99 %

  • Prowizja

   0 %

  • Oprocentowanie rzeczywiste

   17.32%

 • Koszty
  • Pożyczasz

   10000 PLN

  • Koszt kredytu

   1760 PLN

Do oddania: 11 760 PLN Sprawdź!


UWAGA - przedstawione obliczenia mają charakter orientacyjny. Dokładamy wszelkich starań aby prezentowane informacje były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości jednak ostateczną wysokość raty i koszt kredytu poznasz TYLKO W BANKU!

Parametry kredytu dla przykładu reprezentatywnego

Dla kredytu gotówkowego z EKO promocją Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,86%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 35 400 zł, całkowita kwota do zapłaty: 57 682,64 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku: 11,89%, całkowity koszt kredytu: 22 282,64 zł (w tym: prowizja 4 822,70 zł, odsetki 17 459,94 zł), umowa zawarta na okres 77 miesięcy, 76 miesięczne raty równe w wysokości 749,20 zł, ostatnia rata w wysokości 743,44 zł. Kalkulacja na dzień 01.02.2024 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt gotówkowy udzielany jest na cele konsumpcyjne.


Kalkulatory kredytowe

Porównania lokalne

zobacz wszystkie porównania lokalne