Wybierz parametry kredytu

Kredyt T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe kredyt gotówkowy - kalkulator

Rata od 516 PLN (10000 PLN / 24 rat) Zmień zapytanie

Parametry kredytu

Zalety kredytu
 • niskie oprocentowanie - już od 9,99%
 • maksymalna kwota kredytu do 200 tys. zł
 • bez konieczności wizyty w oddziale
 • pieniądze nawet tego samego dnia na koncie
 • na oświadczenie do 4000 zł
 • bank akceptuje wiele źródeł dochodu w tym umowę zlecenie

Oprocentowanie nominalne
 • od 9.9% do 9.9%
 • Oprocentowanie jest stałe w przypadku kredytów spłacanych w okresie 5 lat. Powyżej 60 miesięcy - zmienne

Prowizja
 • od 9.9% do 11.99%
 • Prowizja dla kredytobiorców, którzy nie skorzystają z opcji ubezpieczenia. Uzależniona dodatkowo od indywidualnej oceny zdolności kredytowej oraz kwoty i okresu kredytowania.

Kwota kredytu
 • od 500 do 200000 PLN

Okres kredytowania
 • od 3 do 144 rat

Informacje dodatkowe

Rozpatrzenie wniosku
 • 0 PLN
 • Bank nie pobiera opłat za rozpatrzenie wniosku.

Ubezpieczenie
 • Ubezpieczenie nie jest wymagane. Jednak w przypadku jego wykupienia koszty kredytu mogą zostać obniżone. Dostępne są trzy pakiety ubezpieczenia: na życie, od utraty pracy, czasowej niezdolności do pracy.

Wymagane dokumenty
 • Do kwoty 4000 zł wystarczy oświadczenie o dochodach.

Poręczyciel
 • Poręczyciel nie jest wymagany

T-Mobile Usługi Bankowe oferuje kredyt gotówkowy, który można otrzymać bez zaświadczeń o dochodach. Zamiast tego bank weryfikuje klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Środki można otrzymać bez konieczności wizyty w oddziale. W przypadku kwoty kredytu do 20 tys. zł umowa (za zgodą klienta) zostanie zawarta podczas rozmowy telefonicznej i przesłana na adres mail. T-Mobile Usługi Bankowe oferuje jedną z najwyższych na rynku kwot kredytu - do 200 tys. zł.

T-Mobile Kredyt gotówkowy

Ile można pożyczyć i na jak długo

Klienci mogą pożyczyć od 500 zł do 200 tys. zł. Spłatę można rozłożyć na okres od 3 miesięcy do 12 lat (144 miesięce).

Oprocentowanie i prowizja

Oprocentowanie jest stałe w przypadku kredytów spłacanych w okresie do 5 lat. Powyżej tego okresu - zmienne. Koszty kredytu można obniżyć wykupując ubezpieczenie. UWAGA - w symulacji przedstawionej na poniższej stronie założyliśmy, że klient nie wykupi ubezpieczenia. Z tego powodu wysokość raty, którą widzisz na stronie może być jeszcze niższa.
Prowizja jest uzależniona od indywidualnej oceny zdolności kredytowej klienta oraz okresu i kwoty kredytu.

SPRAWDŹ BEZPŁATNIE

T-Mobile pożyczka bez zaświadczeń

T-Mobile nie wymaga zaświadczenia o dochodach. Bank weryfikuje klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Jest to doskonała opcja dla osób, które dbają o swój scoring w BIK.

Minimalne wymagania dla klientów to 21 lat oraz 500 zł dochodu. T-Mobile akceptuje przychody z umów o pracę, zlecenie działo, zastępstwo z tytułu kontraktu oraz emerytury i renty.

T-Mobile wniosek online

Aby otrzymać kredyt należy poprosić o kontakt konsultanta lub złożyć wniosek online. Konsultant zweryfikuje dane podane we wniosku oraz przedstawi szczegółowe warunki oferty. W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej nastąpi ponowny kontakt telefoniczny i - w zależności od wyboru klienta - umowa zostanie zawarta w trakcie rozmowy (opcja dostępna w przypadku kredytu do kwoty 20 000 zł - w takiej sytuacji umowa zostanie wysłana na adres e-mail) lub nastąpi umówienie wizyty kuriera, który dostarczy umowę do podpisania.

Podsumowanie

Parametry Kredyt T-Mobile UB
Kwota1000 - 200 000 zł
Okres kredytowania3 - 144 miesięcy
Oprocentowanie9,99%
Prowizja9,99% - 11,99%
WniosekSprawdź!


T-Mobile kredyt konsolidacyjny

Bank oferuje także kredyt konsolidacyjny, który umożliwia połączenie wszystkich zobowiązań w jedną ratę. Okres kredytowania to nawet 10 lat. Maksymalna kwota konsolidowanych zobowiązań to aż 200 tys. zł. Więcej informacji po złożeniu zapytania.
T-Mobile Kredyt Konsolidacyjny


T-mobile kredyt gotówkowy nawet z niskim dochodem

Jedną z największych korzyści tego kredytu jest to, że pieniądze pożyczane są od uczciwego podmiotu. Wbrew pozorom to atut, na który nie można zbyt często liczyć. W dodatku w tym przypadku akceptowane są różne źródła dochodów, nie tylko umowa o pracę. Co więcej, gdy kwota kredytu jest mniejsza niż 4000 zł, niepotrzebne stają się nawet zaświadczenia. W dodatku wniosek można złożyć o dowolnej porze dnia. Przeszkody nie stanowi także dzień tygodnia, gdyż bez problemu można go wypełnić nawet w niedziele lub święta.

Możliwość wykonania symulacji kosztów Każdy, kto ceni sobie przejrzyste warunki, powinien skorzystać z oferty proponowanej przez T-mobile Kalkulator kredytowy znajdujący się na stronie internetowej, umożliwia uzyskanie wszystkich niezbędnych informacji, które są potrzebne kredytobiorcy. Warto podkreślić, że uzyskane dane bez problemu uda się zrozumieć nawet bez specjalistycznej wiedzy. Wystarczy zastanowić się, ile pieniędzy będzie akurat niezbędne oraz, ile czasu potrzeba, żeby bez problemu spłacić dług. W rezultacie pojawią się konkretne informacje na temat wysokości oprocentowania, prowizji dla firmy, dopasowanego ubezpieczenia oraz kwoty, którą należy oddać w wyznaczonym terminie. Po uzyskaniu wartościowych odpowiedzi można bez obaw złożyć wniosek, dzięki któremu znacznie szybciej będzie można sprawdzić, czy kredyt przejdzie pozytywną weryfikację.

Na jakie cele można zabrać kredyt gotówkowy?

Bank nie weryfikuje celu, na jaki zostaną wydane pożyczone pieniądze. T-Mobile otwiera zatem możliwości osobom, które chciałyby spłacić zobowiązania w innej instytucji finansowej lub zostały zaskoczone przez niespodziewany wydatek, np. awarię samochodu czy też chorobę członka rodziny. W przypadku wyższych kwot możliwe staje się uzyskanie dodatkowego zastrzyku gotówki na wyjazd na upragnione wakacje lub długo odkładany w czasie remont domu. Przemyślany cel w połączeniu ze stabilną sytuacją finansową zawsze stanowią klucz do tego, aby kredyt był bezpieczny, a spłata nie stała się zbyt odczuwalna.

Informacje ogólne o T-Mobile

Jeszcze przed wzięciem kredytu warto dowiedzieć się jak najwięcej o podmiocie, u którego zaciąga się zobowiązanie. Jeśli chodzi o T-Mobile, to stosunkowo nowy podmiot działający na rynku finansowym od 2014 roku. Słusznie kojarzony jest z operatorem komórkowym, gdyż połączył on się z Alior Sync. Trzeba przyznać, że współpraca tego typu jest popularnym rozwiązaniem na całym świecie, przez co przyciąga coraz większe grono klientów.


Pożyczka T-Mobile Usługi Bankowe - opinie

Ocena: 4.3 Liczba ocen: 3
 • użytkownik Andrzej</span>

  4/5
  2018-12-28 07:19:17

  65 latek ma szanse na kredyt? Mam dochody z tytułu renty. Żadnych opóźnień w spłacie poprzednich pożyczek. Wszystko wzorcowo.


  Digitalmoney.pl
  Teoretycznie mieści się Pan w warunkach brzegowych deklarowanych przez bank. Zalecam jednak kontakt z bankiem. Można to zrobić wysyłając wniosek z naszej strony.
 • użytkownik AGAs</span>

  5/5
  2018-12-12 17:28:14

  W przeszłości mialam 90 dniowe opóźnienia w splacie a mimo wszystko dostałam kredyt. Nie wiem kiedy dane znikają z BIK ale udało się. Od 5 lat jestem wzorowym kredytobiorcą, Może to dlatego dostałam pożyczkę.

 • użytkownik fago</span>

  4/5
  2018-12-04 12:44:25

  Pierwszy w życiu kredyt 100% online na moim koncie. Szlaki przetarte.

Kalkulator kredytowy T-Mobile Usługi Bankowe


Symulacja kosztów
 • Rata
  • Rata

   516 PLN

 • Parametry
  • Kwota kredytu

   10000 PLN

  • liczba rat

   24 msc

  • Oprocentowanie

   9.9 %

  • Prowizja

   11.99 %

  • Oprocentowanie rzeczywiste

   23.7%

 • Koszty
  • Pożyczasz

   10000 PLN

  • Koszt kredytu

   2384 PLN

Do oddania: 12 384 PLN Sprawdź!


UWAGA - przedstawione obliczenia mają charakter orientacyjny. Dokładamy wszelkich starań aby prezentowane informacje były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości jednak ostateczną wysokość raty i koszt kredytu poznasz TYLKO W BANKU!

Parametry kredytu dla przykładu reprezentatywnego

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 16,52%, całkowita kwota kredytu: 28 865,58 zł (bez kredytowanych kosztów), oprocentowanie stałe: 9,99%, całkowita kwota do zapłaty: 42 343,16 zł, całkowity koszt kredytu: 13 477,58 zł (w tym: prowizja: 3 932,49 zł, odsetki: 9 545,09 zł), 64 miesięcznych rat, w tym 63 równe miesięczne raty w wysokości / po: 661,61 zł, ostatnia rata: 661,73 zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.10.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przyznanie kredytu uzależnione jest każdorazowo od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego.


Kalkulatory kredytowe

Porównania lokalne

zobacz wszystkie porównania lokalne