Wybierz parametry kredytu

Pożyczka gotówkowa w Citi Handlowy

Citi Handlowy kredyt gotówkowy - kalkulator

Rata od 460 PLN (10000 PLN / 24 rat) Zmień zapytanie

Parametry kredytu

Zalety kredytu
 • kwota pożyczki nawet do 150 000 zł,
 • okres kredytowania do 7 lat,
 • możliwość ubezpieczenia spłaty pożyczki,
 • minimum formalności - możliwość zawarcia umowy bez wychodzenia z domu,
 • jako potwierdzenie dochodów bank akceptuje np. scan wyciagu z konta z wpływami pensji

Oprocentowanie nominalne
 • od 9.79% do 9.99%
 • Uzależnione od indywidualnej oceny sytuacji klienta i okresu kredytowania.

Prowizja
 • od 0% do 0%
 • W ramach promocji prowizja wynosi 0%.

Kwota kredytu
 • od 1000 do 150000 PLN

Okres kredytowania
 • od 9 do 120 rat

Informacje dodatkowe

Rozpatrzenie wniosku
 • 0 PLN
 • Opłata za rozpatrzenie wniosku nie jest pobierana.

Ubezpieczenie
 • Ubezpieczenie nie jest wymagane. Klienci mogą jednak skorzystać z Ubezpieczenia Bezpiecznej Raty, które pozwala zabezpieczyć spłate pożyczki na wypadek utraty pracy, choroby, czy nieszczęśliwego wypadku

Wymagane dokumenty
 • Dowód tożsamości,
  Zaświadczenie o dochodach

Poręczyciel
 • Poręczyciel nie jest wymagany

Ze względu na swoje parametry pożyczka Citi Handlowy plasuje się w środku rankingu ofert dostępnych na rynku. Można więc śmiało rozważać zaciągnięcie zobowiązania w Citi Handlowym. Oczywiście zarówno prowizja jak i oprocentowanie uzależnione są od kondycji finansowej klienta i w szczególnych przypadkach mogą zostać podwyższone. Wszystkich poszukujących finansowania zachęcamy jednak do kontaktu z bankiem w celu wykonania symulacji kredytowej.

Citi Handlowy kredyt gotówkowy Grafika pochodzi ze strony banku

Pożyczka w Citi Handlowy ile i na jak długo można pożyczyć

Bank oferuje pożyczki na okres od 9 miesięcy (dobra oferta dla osób, które chcą szybko spłacić zobowiązanie) aż do 120 miesięcy (10 lat). Kwota zawiera się w przedziale od 1000 do 150 000 zł. Niestety bank nie przyznaje kredytów na oświadczenie o dochodach.

SPRAWDŹ BEZPŁATNIE

Oprocentowanie i prowizja - kalkulator Citi Handlowy

Oprocentowanie pożyczki waha się w przedziale od 5,99% do 10%. Na potrzeby symulacji przeprowadzonej na poniższej stronie przyjęliśmy pierwszą wartość. Z kolei prowizja wyjściowa to20%. Prowizja może zostać obniżona lub podwyższona po wykonaniu analizy sytuacji finansowej klienta. W naszym kalkulatorze założyliśmy jednak, że nowy klient otrzyma prowizję nie wyższą niż 20%.

Pożyczka online - czyli dostępna jest także opcja przez internet

Wniosek o pożyczkę można złożyć w każdej placówce banku. Dostępna jest także opcja internetowa. Wystarczy poprosić o kontakt przy pomocy formularza znajdującego się na naszej stronie. Na tej podstawie do klienta zadzwoni doradca, który przeprowadzi wstępna rozmową, przygotuje wniosek i poinformuje o przyznaniu pożyczki. Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy, która trafi do klienta za pośrednictwem kuriera.

Wymagania - kto może złożyć wniosek o pożyczkę w Citi Handlowy

Bank deklaruje, że posiada ofertę dla osób powyżej 21 roku życia. Dodatkowo klienci powinni być zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę, umowę o dzieło czy umowę zlecenie. Bank honoruje także dochody z najmu oraz działalności gospodarczej.

Citi Handlowy kalkulator kredytowy — jak obliczyć ratę kredytu?

Dzięki prostemu narzędziu mogą Państwo obliczyć orientacyjną ratę swojego kredytu. Takie wyliczenia okazują się bardzo pomocne w przypadku planowania domowego budżetu. Pomagają określić, czy można pozwolić sobie na wzięcie pożyczki. W zależności od potrzeb i możliwości finansowych, może być ona rozłożona na mniej lub więcej rat. Aby oszacować, ile będzie wynosiła miesięczna składka, należy wpisać kwotę, jaką zamierza się pożyczyć oraz okres spłaty wyrażony w miesiącach. Na tej podstawie algorytm wyliczy przybliżoną miesięczną ratę. Należy pamiętać, że Citibank kalkulator gotówkowy to usługa, której zadaniem jest tylko orientacyjne pokazanie wysokości raty kredytu gotówkowego, a jego wyliczenia nie są wiążące. Decydując się na wzięcie pożyczki, należy skorzystać z usługi kredytu gotówkowego dostępnej na oficjalnej stronie banku lub w jego placówkach stacjonarnych.

Citi Handlowy kredyt gotówkowy — wygodne i szybkie rozwiązanie

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowym to prosta metoda na pozyskanie znacznych środków pieniężnych na wybrany przez siebie cel. Nie wymaga on obecności poręczyciela ani podawania powodu zaciągania pożyczki. Wybierając kredyt gotówkowy w Citi banku handlowym nie trzeba osobiście stawiać się w placówce bankowej. Wystarczy wypełnić wniosek i przesłać wskazane dokumenty lub zawrzeć umowę przez telefon. Warunkiem otrzymania pożyczki jest wykazanie przychodów np. na podstawie umowy o pracę. Na wypadek utraty źródła utrzymania klient ma możliwość ubezpieczenia swojego kredytu. Proces zawierania umowy o kredyt gotówkowy w Citi Handlowym jest bardzo sprawny. Jego pierwszy etap polega na umówieniu rozmowy z doradcą kredytowym, z którym następnie ustala się szczegóły pożyczki. W rezultacie bank wydaje decyzję o przyznaniu kredytu. Pozytywne rozpatrzenie wniosku skutkuje wypłatą środków przez kredytobiorcę.

Citbank kredyt gotówkowy — kto może na nim skorzystać?

Na drobną pożyczkę gotówkową mogą zdecydować się osoby, które planują zbudować swoją historię kredytową, aby w przyszłości mieć większe szanse przy ubieganiu się na przykład o kredyt na mieszkanie lub samochód. Regularne spłaty kredytu gotówkowego będą dowodem na wypłacalność i obowiązkowość kredytobiorcy. Szybkie kredyty gotówkowe sprawdzą się także w bardzo nagłych sytuacjach losowych, jak choroba, wypadek czy inne niespodziewane okoliczności. Dzięki sprawnemu procesowi przetwarzania wniosku kredytowego klient będzie mógł w krótkim czasie otrzymać niezbędne dla niego środki finansowe. Pożyczki gotówkowe w Citi Handlowym można wykorzystać bez podawania celu i bez obecności osoby poręczającej, dlatego okażą się trafionym rozwiązaniem w przypadku osób, które pragną samodzielnie zainwestować pieniądze. Polecamy pożyczki gotówkowe w Citi Handlowym każdemu, kto potrzebuje szybko wziąć kredyt, który nie wymaga nadmiernych formalności, w banku o uznanej reputacji na rynku usług finansowych. Zapraszamy do zasięgnięcia szczegółowych informacji.


Znajdz placówkę Citi Handlowy

Lista oddziałów Citi Bank

Brak placówek we wskazanym województwie :(
Brak placówek we wskazanym województwie :(
Brak placówek we wskazanym województwie :(
Brak placówek we wskazanym województwie :(
Brak placówek we wskazanym województwie :(
Brak placówek we wskazanym województwie :(

Pożyczka Citi Handlowy - komentarze

Ocena: 4.3 Liczba ocen: 3

  UWAGA - opinie nie zostały potwierdzone zakupem

 • użytkownik Włodek</span>

  4/5
  2019-01-02 13:19:20

  Dodaję komentarz z zasady. Jestem zadowolony z obsługi więc postanowiłem to wyrazić. Nie należę do klientów, którzy piszą tylko negatywne opinie. Kredyt dostałem bo nie było innej opcji. Dobrze zarabiam.


  Digitalmoney.pl
  Szanujemy :)
 • użytkownik halszka</span>

  5/5
  2019-01-22 22:05:16

  zeszli na ziemię i dostałam kredyt. Na szczęście to już nie jest taki bank premium jak 10 lat temu.

 • użytkownik Trevor</span>

  4/5
  2018-11-06 12:31:15

  Minus jeden z cenę. Nie plasują się w czołówce stawki ale obsługa jak za dawnych czasów. Miodzio

Kalkulator kredytowy Citi Handlowy


Symulacja kosztów
 • Rata
  • Rata

   460 PLN

 • Parametry
  • Kwota kredytu

   10000 PLN

  • liczba rat

   24 msc

  • Oprocentowanie

   9.79 %

  • Prowizja

   0 %

  • Oprocentowanie rzeczywiste

   10.11%

 • Koszty
  • Pożyczasz

   10000 PLN

  • Koszt kredytu

   1040 PLN

Do oddania: 11 040 PLN Sprawdź!


UWAGA - przedstawione obliczenia mają charakter orientacyjny. Dokładamy wszelkich starań aby prezentowane informacje były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości jednak ostateczną wysokość raty i koszt kredytu poznasz TYLKO W BANKU!

Parametry kredytu dla przykładu reprezentatywnego

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej online dla nowych klientów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,05%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 37 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 49 754,42 zł, oprocentowanie zmienne 9,99%, całkowity koszt pożyczki 12 754,42 zł (w tym: prowizja 2 035,00 zł, odsetki 10 719,42 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 59 miesięcznych równych rat w wysokości 829,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 843,42 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 5 Października 2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.


Kalkulatory kredytowe

Porównania lokalne

zobacz wszystkie porównania lokalne