Wybierz parametry kredytu

Kredyt gotówkowy Bank Pocztowy

Bank Pocztowy kredyt gotówkowy - kalkulator

Rata od 521 PLN (10000 PLN / 24 rat) Zmień zapytanie

Parametry kredytu

Zalety kredytu
test

Oprocentowanie nominalne
 • od 9.5% do 9.5%
 • Oprocentowanie może być obniżone na podstawie indywidualnej oceny zdolności kredytowej klienta

Prowizja
 • od 7.5% do 13.5%
 • Uzależniona od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

Kwota kredytu
 • od 500 do 120000 PLN

Okres kredytowania
 • od 6 do 120 rat

Informacje dodatkowe

Rozpatrzenie wniosku
 • 0 PLN
 • Opłata za rozpatrzenie wniosku nie jest pobierana.

Ubezpieczenie
 • Ubezpieczenie nie jest wymagane dla kredytów do kwoty 50 tys. zł.

Wymagane dokumenty
 • dowód osobisty,
  zaświadczenie o zarobkach,
  drugi dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość lub ostatni opłacony rachunek za prąd, gaz lub telefon (nie starszy niż 2 miesiące),

Poręczyciel
 • Do 20 000 zł bez poręczycieli
  Do 10 000 PLN bez zgody współmałżonka

Jak wziąć kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym?

Bank Pocztowy oferuje trzy możliwości wnioskowania o kredyt gotówkowy:
- poprzez wypełnienie i wysłanie odpowiedniego formularza przez internet;
- w dowolnej placówce Banku Pocztowego;
- dzwoniąc na infolinię Banku;
- w dowolnej placówce Poczty Polskiej (w tym przypadku możliwe jest uzyskanie kwoty do 3 000 zł).

Wybierając wnioskowanie w Banku Pocztowym, trzeba się liczyć z ewentualną koniecznością dojazdu do innej miejscowości, gdzie znajduje się placówka banku. Z kolei w przypadku starania się o pożyczkę na Poczcie, można wnioskować jedynie o kwotę do 3 000 zł. Można również samodzielnie zadzwonić na infolinię albo złożyć wniosek przez internet, a specjalista sam skontaktuje się z zainteresowanym. W przypadku kontaktu z konsultantem telefonicznym, niezbędne okaże się podanie danych do wypełnienia wniosku przez pracownika.

Wymagane dokumenty

Przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym, konieczne będzie udokumentowanie dochodów. W tym celu należy dostarczyć wypełnione zaświadczenie z zakładu pracy. W przypadku starania się o wysoką kwotę kredytu, istnieje możliwość jego zabezpieczenia w postaci posiadanego mieszkania lub domu. Środki z uzyskanej w ten sposób tzw. Pożyczki Hipotecznej mogą być wydane na dowolny cel.

Bank Pocztowy kredyt gotówkowy – istotne zalety

Niewątpliwą zaletą Banku Pocztowego, a co za tym idzie – również kredytu gotówkowego, jest bardzo duża dostępność placówek, w których można uzyskać finansowanie. Kredyt otrzymać można nie tylko w oddziałach banku, ale również na każdej poczcie. Żaden inny bank w Polsce nie ma takich możliwości. Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie w przypadku małych miejscowości, w których powstanie filii jakiegokolwiek banku jest niemal niemożliwe, za to zazwyczaj znajdują się w nich placówki pocztowe. Kredyt można również uzyskać, dzwoniąc na specjalną infolinię i składając wniosek przez internet. Umowa jest podpisywana w dowolnej placówce Banku Pocztowego lub Poczty Polskiej.
Ponadto kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym można wziąć nie tylko ze współmałżonkiem, ale również z dowolną inną, także niespokrewnioną osobą. Możliwe jest uzyskanie wysokiej kwoty kredytu – aktualnie aż do 200 000 zł. Dużą zaletę stanowi ponadto długi okres kredytowania – nawet 120 miesięcy.
Aby otrzymać wspomniane finansowanie, nie trzeba również posiadać konta w Banku Pocztowym. Co ważne, wypłata gotówki jest możliwa już w dniu podpisywania umowy. Bank Pocztowy regularnie organizuje też promocje dla nowych i stałych klientów, dzięki którym można m.in. uzyskać kredyt z obniżoną prowizją. Oferuje możliwość otrzymania dodatkowej gotówki (ewentualnego dobrania kredytu) na dowolny cel.

Na co można przeznaczyć kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym?

Wspomniane środki można przeznaczyć na realizację dowolnych planów. Nie ma obowiązku, tak jak np. w kredycie hipotecznym lub dla firmy, przeznaczenia pieniędzy na konkretnie wskazany cel. Pożyczoną gotówkę można więc wydać na wymarzone wakacje dla rodziny, zakup samochodu lub sprzętu AGD, wyprawkę dla dziecka do szkoły czy też na kurs językowy.

Bank Pocztowy – oferta produktowa

Bank Pocztowy, poza kredytem gotówkowym, proponuje ponadto szereg innych usług i produktów finansowych. W ofercie znajdują się kredyty mieszkaniowe, pożyczki hipoteczne czy kredyty w koncie. Możliwe jest także wzięcie kredytu konsolidacyjnego, czyli zamiany wszystkich kredytów i rat (również w innych bankach) w jedną, wygodną i zwykle niższą spłatę. Ponadto Bank umożliwia korzystanie z konta oszczędnościowego, funduszy inwestycyjnych oraz lokat, w tym m.in. lokaty Pocztowe Konto 500+, skierowanej przede wszystkim do świadczeniobiorców korzystających z rządowego programu 500+.

Bank Pocztowy kalkulator kredytowy – dlaczego warto skorzystać z kalkulatora?

Kalkulator kredytowy pozwala w szybki i łatwy sposób uzyskać szczegółowe informacje na temat kosztu kredytu gotówkowego w Banku Pocztowym. Aplikacja uwzględnia m.in. wysokość wnioskowanej kwoty, konkretne oprocentowanie oraz określoną liczbę rat. Pozwala bezpłatnie poznać dokładne koszty pożyczki, bez konieczności wychodzenia z domu, wizyty w placówce pocztowej lub bankowej albo kontaktu ze specjalistą finansowym. Wspomniany kalkulator z łatwością można znaleźć na oficjalnej stronie Banku Pocztowego oraz w profesjonalnych serwisach zajmujących się porównywaniem kredytów. Wyliczenie kosztów kredytów w różnych bankach daje możliwość prostego i wygodnego zorientowania się, w której instytucji można uzyskać najkorzystniejszą ofertę.

Na co zwrócić uwagę, wybierając kredyt gotówkowy w banku?

Porównując oferty kredytów w różnych bankach, należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Ich znajomość i analiza pozwoli świadomie wybrać najkorzystniejszą propozycję. Przede wszystkim trzeba zweryfikować całkowity koszt zobowiązania. Warto sprawdzić wysokość prowizji, RRSO, oprocentowanie, kwotę opłaty przygotowawczej czy ewentualnego ubezpieczenia pożyczki. Dowiedzmy się, na jak długi okres kredytowania możemy liczyć w danym banku, na jaki rodzaj rat (stałe czy malejące) oraz czy jest możliwość skorzystania z tzw. wakacji kredytowych.


Pożyczka Bank Pocztowy - opinie

Ocena: 3.5 Liczba ocen: 2
 • użytkownik pomocpoczebna</span>

  4/5
  2019-01-25 21:04:02

  Ktoś się orientuję jakie bazy dłużników sprawdza bank pocztowy?

 • użytkownik kasjerka</span>

  3/5
  2019-01-25 21:01:54

  sama już nie wiem czy ta obsługa na poczcie to zaleta czy wada. Kiedy nie przyjdę to masakra.

Kalkulator kredytowy Bank Pocztowy


Symulacja kosztów
 • Rata
  • Rata

   521 PLN

 • Parametry
  • Kwota kredytu

   10000 PLN

  • liczba rat

   24 msc

  • Oprocentowanie

   9.5 %

  • Prowizja

   13.5 %

  • Oprocentowanie rzeczywiste

   24.94%

 • Koszty
  • Pożyczasz

   10000 PLN

  • Koszt kredytu

   2504 PLN

Do oddania: 12 504 PLN Sprawdź!


UWAGA - przedstawione obliczenia mają charakter orientacyjny. Dokładamy wszelkich starań aby prezentowane informacje były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości jednak ostateczną wysokość raty i koszt kredytu poznasz TYLKO W BANKU!

Parametry kredytu dla przykładu reprezentatywnego

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO)dla reprezentatywnego przykładu zgodnie z ustawą z dn. 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. z 2014 r., poz. 1497)wynosi 10,98% przy założeniach: kredyt udzielony w dniu 01 lipca 2016r., całkowita kwota kredytu 7514,45 zł, okres kredytowania 48 miesięcy, spłacany w równych ratach kapitałowo-odsetkowych w kwocie 166,30 zł do 18 dnia każdego miesiąca, oprocentowanie zmienne 2,99% w stosunku rocznym, prowizja 13,50% od od udzielonej kwoty kredytu. Całkowity koszt kredytu dla powyższego przykładu wynosi 1482,10 zł, w tym: odsetki 467,65 zł, prowizja 1014,45zł. Całkowita kwota do zapłaty 8996,55 zł.


Kalkulatory kredytowe

Porównania lokalne

zobacz wszystkie porównania lokalne